Zgłoś się do amatorskiej ligi CS:GO by KRIONI.PL

Jola Wodniak  |   Fakty mocno sportowe  |   20 marca 2020 00:41

Można zgłaszać drużyny do amatorskiej ligi CS:GO by KRIONI.PL. Każdy, kto chce może dołączyć do graczy.

Gra Counter-Strike: Global Offensive jest dyscypliną e-sportową, która gromadzi rzesze fanów na całym świecie. Emocje podczas rozgrywanych spotkań, które można oglądać na żywo na naszym kanale, towarzyszą zarówno grającym, jak również miłośnikom e-sportu, którzy przyglądają się rozgrywkom.

“Nasi gracze rywalizują między sobą by dostarczać powodów do radości swoim kibicom. Mamy aspiracje aby stać się ligą rozpoznawalną regionalnie (województwo śląskie, małopolskie) wspierającą rozwój i promowanie e-sportu na naszym terenie” – tłumaczy Paweł Bisaga.

Od samego startu projektu zmienia on stereotyp o młodych osobach oraz daje im szanse w rozwinięciu swoich umiejętności organizacyjnych. Idea stworzenia tego typu rozgrywek miała na celu pokazanie rodzicom, że ich pociechy nie tylko tracą czas na ,,głupich” grach, a dodatkowo uczą się sumienności, ciężkiej pracy oraz gry zespołowej.

“Jako organizator staram się pokazać ludziom w każdym wieku, że granie nie jest aż takie złe jak go malują, oraz że właśnie dzięki niemu dzieci bez zamiłowania do sportów fizycznych mogą oddać się innej pasji, jaką jest e-sport” – mówi Bisaga.

Rozgrywki ligi streamowane są na platformie YouTube

“Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w lidze, serdecznie zapraszam do grupy na FB – Amatorska Liga CS-GO KRIONI.PL” – zachęcają organizatorzy.

Jak można dołączyć?

Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy dołączyć do Facebookowej grupy – facebook.com/groups

Więcej informacji w regulaminie

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .