Wystąpili na gali KFN 1 Polkon Fighst

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   16 czerwca 2021 20:57

Dominik Matusz i Mateusz Slota wzięli udział w gali KFN 1 Polkon Fighst. Obaj przegrali swoje walki.

Dominik Matusz przegrał na punkty z Dominikiem Tomicą, a Mateusz Słota przegrał z Maksymilianem Bratkowiczem.

„Ja, podobnie jak wielu ekspertów, w tym komentatorów telewizji Super Polsat i Polsat Sport Fights uważam, że moi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, dając pokaz świetnego kickboxingu z utytułowanymi przeciwnikami. Udział w tak dużej i medialnej (transmisja na żywo na kanałach Polsatu) gali na pewno podniesie morale w klubie. Ciągle się rozwijamy. ” – powiedział Mariusz Pawlus z OKK Oświęcim.

 

 

„Szukamy nowych wyzwań, a nie idziemy na skróty. Nie boimy się porażek, przez co jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni jako OKK Oświęcim” – dodał Pawlus.

 

Komentarze
  • 17 czerwca 2021 01:59

    paulorossi

    Polecam do obejrzenia! Świetne walki, chyba najlepsze na gali. Juras powiedział o tych walkach że to najlepsza reklama kickboxingu!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .