Wiktor Czopek najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski w OYAMA Karate

Marcin Cichowski  |   Fakty mocno sportowe  |   26 maja 2016 13:11

Najlepszym zawodnikiem XXI Mistrzostw Polski OYAMA Karate w rzeszowie został Wiktor Czopek z Brzeszcz.


Podczas XXI Mistrzostw Polski OYAMA Karate w konkurencjach KUMITE wzięło udział blisko 330 zawodników z 35 klubów z Polski i 1 klubu z Niemiec. Poniżej przedstawiamy wyniki mistrzostw i sukcesy sportowców z powiatu oświęcimskiego.

LEKKI KONTAKT
MŁODZICY -30 kg.
Paweł Kosterna (Radom)
Mikołaj Stępniak (Katowice Goliat)
Adrian Woźniak (Lublin)

MŁODZICY -35 kg.
Filip Tałajczyk (Andrychów)
Filip Baran (Andrychów)
Adrian Gacan (Lublin)
Wojciech Łukawski (Radom)

MŁODZICY -40 kg.
Mikołaj Olender (Legionowo)
Patryk Matczak (Łódź)
Igor Kromka (Kraków Koyama)
Kacper Broński (Wieliczka)

MŁODZICY -45 kg.
Kacper Banaś (Wieliczka)
Olaf Szajgiec (Lublin)
Kacper Serwin (Wadowice)

MŁODZICY -50 kg.
Kacper Omełko (Jelenia Góra)
Maciej Bereza (Lublin)
Jan Winiarski (Rzeszów)

MŁODZICY +50 kg.
Oliwier Patrak (Stargard)
Filip Woszczek (Wieliczka)
Grzegorz Barycki (Kraków Koyama)

MŁODZICZKI -30 kg. GALA
Wiktoria Kubacka (Lublin)
Aleksandra Piotrowicz (Lublin)

MŁODZICZKI -35 kg.
Karolina Samolej (Kraków Oyama)
Nadia Gruszka (Katowice Goliat)
Oliwia Greczner (Oświęcim)
Maja Gierałka (Turek)

MŁODZICZKI -40 kg. GALA
Maria Misiewicz (Piotrków Trybunalski)
Ewa Nowak (Lubno)

MŁODZICZKI -50 kg. GALA
Lena Pater (Olkusz)
Anna Haja (Andrychów)
Karolina Podlaszewska (Lublin)

MŁODZICZKI +50 kg. GALA
Oliwia Balczun (Białystok)
Aleksandra Depa (Rzeszów)

JUNIORZY MŁODSI -35 kg.
Kacper Hebda (Wieliczka)
Patryk Świerbutowski (Białystok)
Jakub Drzewiecki (Wieliczka)

JUNIORZY MŁODSI -40 kg
Bartłomiej Płoskonka (Wieliczka)
Marcel Popczyk (Sosnowiec)
Marcin Woliński (Lublin)
Sebastian Bydon (Wieliczka)

JUNIORZY MŁODSI -45 kg.
Krzysztof Stępień (Radom)
Maciej Zwierzyński (Sosnowiec)
Kamil Rychlik (Wadowice)
Wiktor Gruszka (Katowice Goliat)

JUNIORZY MŁODSI -50 kg.
Gniewomir Herbst (Kraków Koyama)
Michał Gąsierkiewicz (Kraków Oyama)
Jakub Misiewicz (Piotrków Trybunalski)
Kamil Marciniak (Herby)

JUNIORZY MŁODSI -55 kg
Szymon Dębski (Oświęcim)
Kamil Kiciński (Lubliniec)
Paweł Ryszkowski (Łódź)
Jakub Stępień (Kraków Koyama)

JUNIORZY MŁODSI -60 kg
Michał Smolec (Andrychów)
Stanisław Barycki ( Kraków Koyama)
Tomasz Słoma (Rzeszów)
Adrian Szymczyk (Sosnowiec)

JUNIORZY MŁODSI +60 kg.
Adam Dzięgiel (Oświęcim)
Mikołaj Michalczyk (Radom)
Jan Kosterna (Radom)

JUNIORKI MŁODSZE -40 kg.
Anna Ferenc (Oświęcim)
Dominika Smolec (Andrychów)
Wiktoria Sołtys (Andrychów)
Paulina Wójtowicz (Lublin)

JUNIORKI MŁODSZE -45 kg.
Natalia Trancygier (Lublin)
Patrycja Gut (Olkusz)
Zofia Marzec (Kraków Koyama)

JUNIORKI MŁODSZE -50 kg.
Dominika Chylińska (Oświęcim)
Julia Chmura (Andrychów)
Julia Zaremba (Kraków KAS)

JUNIORKI MŁODSZE -55 kg.
Emilia Czwórnóg (Lublin)
Anna Piechowicz (Olkusz)
Katarzyna Ziółkowska (Tezuka Wałbrzych)

JUNIORKI MŁODSZE +55 kg.
Maja Woźniak (Rzeszów)
Julia Legutko (Lubsko)
Wiktoria Krzyżanowska (Lublin)

SEMI-KNOCKDOWN

JUNIORZY -50 kg.
Jakub Rzewuski (Kraków KAS)
Adam Grabowski (Białystok)
Dominik Grycewicz (Wieliczka)

JUNIORZY -55 kg. GALA
Bartosz Kwiatkowski (Wieliczka)
Patryk Hebda (Wieliczka)

JUNIORZY -60 kg.
Kamil Czworowski (Sosnowiec)
Jakub Twardowski (Kraków Koyama)
Mateusz Ostrowski (Oświęcim)

JUNIORZY -65 kg.
Mikołaj Wójtowicz (Radom)
Łukasz Jabłoński (Katowice Goliat)
Piotr Saletra (Kraków Koyama)

JUNIORZY -70 kg.
Maciej Grabski (Tarnobrzeg)
Piotr Sztuc (Łódź)
Oliver Rubik (Sosnowiec)

JUNIORZY -75 kg. GALA
Jakub Jurczyk (Olkusz)
Kacper Kasperek (Wadowice)
Olaf Filipkowski (Tezuka Wałbrzych)

JUNIORZY +75 kg.
Jakub Depa (Rzeszów)
Sebastian Uzar (Tarnobrzeg)
Damian Antos (Andrychów)

JUNIORKI -50 kg.
Wiktoria Fliśnik (Wieliczka)
Małgorzata Lewoniuk (Sosnowiec)
Wiktoria Koniuszewska (Chocznia)

JUNIORKI -55 kg.
Karolina Smolec (Andrychów)
Zuzanna Górka (Kraków Koyama)
Katarzyna Kotapka (Oświęcim)

JUNIORKI +55 kg.
Weronika Furman (Olkusz)
Nina Kowalczuk (Wieliczka)
Magdalena Opach (Kraków Koyama)

JUNIORZY STARSI -65 kg.
Damian Galuba (Jelenia Góra)
Mateusz Paździorek (Sosnowiec)
Damian Klimek (Tezuka Wałbrzych)

JUNIORZY STARSI -70 kg.
Gabriel Cwil (Kozienice)
Robert Łaskawiec (Jelenia Góra)
Emil Rapacz (Lubsko)

JUNIORZY STARSI -75 kg.
Mateusz Wieczorek (Kozienice)
Dawid Kucab (Kraków Oyama )
Krystian Soja (Kraków Oyama)

JUNIORZY STARSI -80 kg.
Mariusz Fiet (Kozienice)
Jakub Dymowicz (Dragon)
Grzegorz Bakowski (Wałbrzych)

JUNIORKI STARSZE -55 kg.
Klaudia Lidak (Radom)
Paulina Szewczyk (Sosnowiec)
Roksana Czajkowska (Wadowice)

JUNIORKI STARSZE -60 kg.
Marlena Gałuszka (Kraków KAS)
Roksana Kauder (Lubliniec)
Magdalena Gryc (Katowice Goliat)

JUNIORKI STARSZE +60 kg.
Julia Gibek (Kraków Oyama)
Alicja Milej (Olkusz)
Magdalena Robakiewicz (Andrychów)

KNOCKDOWN

MŁODZIEŻOWCY -70 kg.
Michał Krupa (Kraków Koyama)
Bartłomiej Polewiak (Lublin)
Patryk Kosturek (Rzeszów)

MŁODZIEŻOWCY -80 kg.
Michał Filończuk (Białystok)
Kamil Mroziński (Wieliczka)
Ryszard Wadawski (Lublin)

SENIORZY -70 kg.
Krzysztof Socha (Kraków Oyama)
Jakub Kowalik (Piotrków Trybunalski)
Sebastian Pawlikowski (Jelenia Góra)

SENIORZY -80 kg.
Wiktor Czopek (Brzeszcze)
Michał Rogowski (Bochnia)
Mateusz Kosturek (Rzeszów)

SENIORZY -90 kg.
Mateusz Klocek (Kraków Oyama)
Adam Serek (Jelenia Góra)
Michał Popczyński (Jelenia Góra)

SENIORZY +90 kg.
Łukasz Łuczyński (Kozienice)
Marcin Karlikowski (Kraków Oyama)
Mateusz Szczęsny (Lubliniec)

SENIORKI -55 kg.
Katarzyna Nowak (Piotrków Trybunalski)
Natalia Najjar (Jelenia Góra)
Dominika Ziółek (Legionowo)

SENIORKI -60 kg.
Ewa Wróbel (Białystok)
Katarzyna Kasperek (Wadowice)
Aleksandra Broda (Kraków Oyama )

SENIORKI +60 kg.
Justyna Cyrulik (Kraków Oyama )
Izabela Szczegielniak (Piotrków Trybunalski)
Angelika Rożek (Katowice Goliat)

SENIORZY STARSI -70 kg. GALA
Przemysław Brusik (Wadowice)
Marcin Siegieńczuk (Białystok)
Patryk Kubat (Tezuka Wałbrzych)

SENIORZY STARSI -80 kg.
Jarosław Kisiel (Białystok)
Krzysztof Rydzewski (Białystok)
Sławomir Łazarski ( Katowice WR 1)

SENIORZY STARSI +80 kg.
Marcin Borowski (Lubsko)
Grzegorz Zyśko (Lubliniec)
Arkadiusz Poniński (Łódź)

Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski: Justyna Cyrulik (Kraków Oyama )
Najlepsza zawodnik Mistrzostw Polski: Wiktor Czopek (Brzeszcze)

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .