Wiktor Czopek mistrzem Polski – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty mocno sportowe  |   5 maja 2019 18:43

Wiktor Czopek został mistrzem podczas mistrzostw Polski Oyama PFK w Krakowie. Startowało ponad 400 zawodników z Oyama i dwóch organizacji Kyokushin.

Brzeszczański klub reprezentował Wiktor Czopek, który startował w formule Knockdown (bez ochraniaczy), w kategorii – 80 kg.Sensei Wiktor stawał na podium mistrzostw Polski już czterokrotnie:

– w maju 2011 roku w Andrychowie, gdzie zdobył drugie miejsce (semi-knockdown)
– w kwietniu 2014 roku w Andrychowie, również zajął drugie miejsce (knockdown)
– w maju 2016 roku w Rzeszowie, wywalczył wówczas pierwsze miejsce (knockdown)
– w maju 2017 roku w Andrychowie, zdobył trzecie miejsce (knockdown)

„Po udanym starcie najmłodszych karateka w Tarnowie, przyszedł czas na seniora. Wiktor stoczył dwie walki, pierwszą wygrywając 3:1, drugą po dogrywce 4:0, pewnie zwyciezajac  w dobrym stylu. MP zamykają sezon rywalizacji w Kumite OPF, który dla Wiktora był bardzo dobry” – informuje Rafał Czopek, prezes KOK w Brzeszczach.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .