Trzecie miejsce Ósemki – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   3 kwietnia 2021 17:42

17 medali zdobyli zawodnicy Ósemki Oświęcim podczas pierwszej rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw 12 – 13 lat. 

Zawodnicy Ósemki zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej

Chłopcy zdobyli pięć złotych, pięć srebrnych i trzy brązowe medali. Dziewczyny sięgnęły po jeden złoty i trzy brązowe. Klub z Oświęcimia był też trzeci w punktacji drużynowej.

Podajemy wyniki, w których startowali zawodnicy Ósemki:

100 metrów motylkowym dziewcząt 12 lat:
1. Gabriela Gościńska SMS Galicja Kraków (1,11,11), 2. Ada Skrzypek SMS Galicja Kraków (1.14.74), 3. Zoya Żak Solne Miasto Wieliczka (1,16,78). Zawodniczki Ósemki: 5. Michalina Wieczorek (1,20,86), 6. Olga Kiszczak (1,25,87). Startowało 13 zawodniczek.

100 metrów motylkowym dziewcząt 13 lat:
1. Wiktoria Gracjasz Jasień Sucha Beskidzka (1,04,00), 2. Gabriela Jałowiecka Galicja (1,16,96), 3. Anna Brońka Solne Miasto (1,19,49). Zawodniczki Ósemki: 6. Lena Pawela (1,29,76), 10. Wiktoria Słomska dyskwalifikacja. Startowało 10 zawodniczek.

100 metrów motylkowym chłopców 12 lat:
1. Michał Michałek Korona Kraków (1,11,55), 2. Oskar Wrześniak Solne Miasto (1,15,23), 3. Adrian Wesecki Ósemka (1,16,63). Inni zawodnicy Ósemki: 7. Kajetan Tkaczyk (1,26,84), 8. Wiktor Skiba (1,29,54), 12. Oliver Smolin (1,40,45). Startowało 9 zawodników.

100 metrów motylkowym chłopców 13 lat:
1. Kacper Sadek Ósemka (1,08,77), 2. Igor Jurkowski Ósemka (1,09,11), 3. Patryk Rachwał Galicja (1,11,19). Inni zawodnicy Ósemki: 12. Jakub Tobiasz (1,27,09), 14. Dominik Treszczyński (1,31,77), 15. Mikołaj Szymański (1,32,12), 16. Tymoteusz Osiecki (1,41,62). Startowało 17 zawodników.

100 metrów klasycznym dziewcząt lat 12:
1. Gabriela Gościńska Galicja (1,18,37), 2. Blanka Łukasik Solne Miasto (1,26,90), 3. Barbara  Łupińska Solne Miasto (1,31,11). Zawodniczki Ósemki: 9. Adrianna Jarosz (1,37,13), 11. Matylda Wacławek (1,40,15), 17. Wiktoria Michalik dyskwalifikacja. Startowało 17 zawodniczek.

100 metrów klasycznym dziewcząt lat 13:
1. Nikola Kuryłek Fala Niepełomice (1,22,55), 2. Weronika Dygulska Galicja (1,26,16), 3. Gabriela Raputa CKiS Skawina (1,27,91). Zawodniczki Ósemki: 4. Maria Wrona (1,29,52), 6. Oliwia Uchańska (1,31,34), Startowało 17 zawodniczek.

100 metrów klasycznym chłopców lat 12:
1. Artur Ciupka Solne Miasto (1,23,98), 2. Benjamin Duc Ósemka (1,26,19), 3. Norbert Łętocha Galicja (1,32,54). Zawodnicy Ósemki: 4. Filip Kryza (1,37,44), 10. Adrian Saternus (1,55,16). Startowało 12 zawodników.

100 metrów klasycznym chłopców lat 13:
1. Mikołaj Borowski Galicja (1,17,32), 2. Maksymilian Rolnicki Galicja (1,18,60), 3. Piotr Całka Solne Miasto (1,19,53). Inni zawodnicy Ósemki: 6. Kacper Sadek (1,23,66), 7. Jan Szlachcic (1,26,76), 16. Tymoteusz Osiecki (1,42,88), 18. Antoni Bąk (1,49,17), 19. Mateusz Gabryś (1,51,65). Startowało 17 zawodniczek.

200 metrów grzbietowym dziewcząt 12 lat:
1. Lena Dakowicz Galicja (2,43,27), 2. Gabriela Grzywacz Galicja (2,48,29), 3. Justyna Gubała Fala Niepołomice (2,52,44). Zawodniczki Ósemki: 4. Michalina Wieczorek (2,54,41), 10. Katarzyna Żak (3,06,62), 11. Adrianna Jarosz (3,13,68). Startowało 14 zawodniczek.

200 metrów grzbietowym dziewcząt 13 lat:
1. Wiktoria Gracjasz Jasień Sucha Beskidzka (2,25,45), 2. Zuzanna Czaja Solne Miasto (2,29,70), 3. Inka Malecka Galicja (2,36,04). Zawodniczki Ósemki: 10. Oliwia Uchańska (3,04,12), 11. Lena Pawela (3,07,54). Startowało 17 zawodniczek.

200 metrów grzbietowym chłopców 12 lat:
1. Michał Michałek Korona (2,38,22), 2. Jan Rozumek Solne Miasto (2,42,05), 3. Franciszek Kusz Galicja (2,46,29). Zawodnicy Ósemki: 6. Adrian Wesecki (2,57,68), 8. Piotr Sala (3,02,25), 10. Filip Kryza (3,04,08), 15. Adrian Saternus (3,23,24), 16. Maksymilian Śmiechowski (3,28,91). Startowało 16 zawodników.

200 metrów grzbietowym chłopców 13 lat:
1. Marcin Stawowski Galicja (2,24,24), 2. Krystian Strąk Ósemka (2,28,66), 3. Artur Dyda Solne Miasto (2,29,10). Inni zawodnicy Ósemki: 7. Igor Jurkowski (2,36,58), 10. Dominik Ciupek (2,45,20), 13. Mikołaj Szymański (3,02,11), 15. Antoni Bąk (3,15,49), 17. Mateusz Gabryś (3,38,75). Startowało 17 zawodników.

400 dowolnym dziewcząt 12 lat:
1. Zoya Żak Solne Miasto (4,59,19), 2. Ada Skrzypek Galicja (5,17,08), 3. 5,18,64). Zawodniczki Ósemki: 4. Olga Kiszczak (5,26,40), 7. Matylda Wacławek (5,36,06), 8. Katarzyna Żak (5,40,77). Startowało 18 zawodniczek.

400 metrów stylem dowolnym dziewcząt 13 lat:
1. Zuzanna Czaja Solne Miasto (4,49,70), 2. Gabriela Jałowiecka Galicja (4,58,15), 3. Maria Wrona Ósemka (5,05,78). Inne zawodniczki Ósemki: 5. Wiktoria Słomska (5,16,44). Startowało 10 zawodników.

400 metrów dowolnym chłopców 12 lat:
1. Oskar Wrześniak Solne Miasto (4,57,37), 2. Piotr Sala Ósemka Oświęcim (5,00,89), 3. Mateusz Piecuch Jordan Kraków (5,06,39). Inni zawodnicy Ósemki: 4. Benjamin  Duc (5,15,83), 8. Kajetan Tkaczyk (5,47,93), 9. Wiktor Skiba (5,58,88), 11. Oliver Smolin (6,06,91), 12. Maksymilian Śmiechowski (6,37,61). Startowało 15 zawodników.

400 metrów dowolnym chłopców 13 lat:
1. Krystian Strąk (4,31,70), 2. Marcin Stawowski Galicja (4,45,10), 3. Jakub Plutecki Galicja (4,49,70). Inni zawodnicy Ósemki: 6. Jan Szlachcic (4,57,69), 7. Igor Skałacki (5,00,63), 8. Dominik Ciupek (5,06,43), 15. Jakub Tobiasz (5,29,10), 17. Dominik Treszczyński (5,41,39). Startowało 19 zawodników.

wszystkie 4 razy 50 metrów zmiennym 12 lat:
1. SMS Galicja IV Kraków (2,15,04), Solne Miasto I (2,18,45), 3. Solne Miasto II (2,23,06). 4. Ósemka I (2,26,25), 7. Ósemka III (2,40,05), 8. Ósemka II (2,40,20). Startowało 10 drużyn.

wszystkie 4 razy 50 metrów zmiennym 13 lat:
1. Galicja I (2,07,59), 2. Solne Miasto III (2,10,58), 3. Galicja II (2,12,70). 4. Ósemka I (2,13,31), 10. Ósemka V (2,29,05), 11. Ósemka VI (2,38,72). Startowało 12 drużyn.

100 metrów dowolnym dziewcząt lat 12:
1. Zoya Żak Solne Miasto (1,06,22), 2. Ada Skrzypek Galicja (1,08,39), 3. Gabriela Grzywacz Galicja (1,09,58). Zawodniczki Ósemki: 10. Olga Kiszczak (1,14,62), 11. Katarzyna Żak (1,16,00), 12. Adrianna Jarosz (1,17,04). Startowało 12 zawodniczek.

100 metrów dowolnym dziewcząt 13 lat:
1. Wiktoria Gracjasz Jasień (58,56), 2. Zuzanna Czaja Solne Miasto (1,02,32), 3. Nikola Kuryłek Fala (1,02,33).Zawodniczki Ósemki: 6. Wiktoria Słomska (1,09,16), 14. Oliwia Uchańska (1,16,12). Startowało 20 zawodniczek.

100 metrów dowolnym chłopców lat 12:
1. Benjamin Duc Ósemka (1,07,93), 2. Mateusz Piecuch Jordan (1,08,14), 3. Norbert Łętocha Galicja (1,09,71). Zawodnicy Ósemki: 4: Adrian Wesecki (1,10,10), 8. Wiktor Skiba (1,16,32), 9. Kajetan Tkaczyk (1,16,36), 11. Oliver Smolin (1,19,66), 12. Maksymilian Śmiechowski (1,22,57). Startowało 19 zawodników.

100 metrów dowolnym chłopców lat 13:
1. Krystian Strąk Ósemka (59,95), 2. Artur Dyda Solne Miasto (1,00,57), 3. Kacper Kot Solne Miasto (1,02,18). Inni zawodnicy Ósemki: 9. Igor Jurkowski (1,05,07), 13. Igor Skałacki (1,07,88), 14. Dominik Ciupek (1,09,38), 17. Jakub Tobiasz (1,10,74), 18. Mikołaj Szymański (1,12,78), 22. Dominik Treszczyński (1,16,81), 24. Tymoteusz Osiecki (1,20,22), 25. Antoni Bąk (1,21,30). Startowało 25 zawodników.

200 metrów klasycznym dziewcząt 12 lat:
1. Gabriela Gościńska Galicja (2,54,04), 2. Blanka Łukasik Solne (3,10,41), 3. Zuzanna Dąbek Galicja (3,16,58). Zawodniczki Ósemki: 4. Wiktoria Michalik (3,18,31), 6. Adrianna Jarosz (3,22,44), 8. Matylda Wacławek (3,28,04). Startowało 11 zawodniczek.

200 metrów klasycznym dziewcząt 13 lat:
1. Maria Wrona Ósemka Oświęcim (3,04,18), 2. Gabriela Raputa (3,09,91), 3. Weronika Dygulska Galicja (3,10,03). Inne zawodniczki Ósemki: 6. Lena Pawela (3,18,45). Startowało 11 zawodniczek.

200 metrów klasycznym chłopców 12 lat:
1. Oskar Wrześniak Solne Miasto (2,57,50), 2. Michał Michałek Korona (2,59,75), 3. Artur Ciupka Solne Miasto (3,01,31). Zawodnicy Ósemki: 4. Benjamin Duc (3,09,93), 6. Filip Kryza (3,31,82), 11. Adrian Saternus (3,57,20). Startowało 12 zawodników.

200 metrów klasycznym chłopców 13 lat:
1. Piotr Całka Solne Miasto (2,51,89),2. Maksymilian Rolnicki Galicja (2,53,97), 3. Mikołaj Borowski Galicja (2,54,74). Zawodnicy Ósemki: 4. Kacper Sadek (2,56,33), 5. Jan Szlachcic (3,04,72), 11. Tymoteusz Osiecki (3,42,17), 12. Antoni Bąk (3,48,75), 13. Mateusz Gabryś (3,56,21). Startowało 14 zawodników.

100 metrów grzbietowym dziewcząt 12 lat:
1. Ada Skrzypek Galicja (1,13,11), 2. Lena Dakowicz Galicja (1,16,75), 3. Justyna Gubała Fala (1,19,83). Zawodnicy Ósemki: 5. Michalina Wieczorek (1,23,32), 9. Matylda Wacławek (1,29,33), 10. Katarzyna Żak (1,31,30). Startowało 13 zawodniczek.

100 metrów grzbietowym dziewcząt 13 lat:
1. Zuzanna Czaja Solne Miasto (1,08,49), 2. Nikola Kuryłek Fala (1,10,43), 3. Gabriela Jałowiecka Galicja (1,10,61). Zawodniczki Ósemki: 11. Oliwia Uchańska (1,28,30), 12. Lena Pawela (1,33,15). Startowało 15 zawodniczek.

100 metrów grzbietowym chłopców 12 lat:
1. Franciszek Kusz Galicja (1,14,96), 2. Jan Rozumek Solne Miasto (1,16,78), 3. Mikołaj Matyasik Jordan (1,21,29). Zawodnicy Ósemki: 6. Adrian Wesecki (1,25,32), 7. Piotr Sala (1,27,30), 11. Adrian Saternus (1,34,23), 14. Maksymilian Śmiechowski (1,37,89). Startowało 16 zawodników.

100 metrów grzbietowym chłopców 13 lat:
1. Marcin Stawowski Galicja (1,06,59) 2. Artur Dyda Solne Miasto (1,07,52), 3. Patryk Rachwał Galicja (1,11,12). Zawodnicy Ósemki: 5. Igor Jurkowski (1,13,45), 7. Igor Skałacki (1.15,46), 11. Dominik Ciupek (1,20,62), 14. Mikołaj Szymański (1,25,86), 17. Mateusz Gabryś (1,43,57). Startowało 17 zawodników.

200 metrów zmiennym dziewcząt zmiennym 12 lat:
1. Gabriela Gościńśka Galicja (2,33,25), 2. Zoya Żak Solne Miasto (2,43,09), 3. Michalina Wieczorek Ósemka (2,55,93). Inne zawodniczki Ósemki: 4. Wiktoria Michalik (2,57,90), 8. Olga Kiszczak (3,05,02). Startowało 9 zawodniczek.

200 metrów zmiennym dziewcząt 13 lat:
1. Wiktoria Gracjasz Jasień (2,25,02), 2. Weronika Dygulska Galicja (2,41,26), 3. Inka Malecka Galicja (2,41,84). Zawodniczki Ósemki: 4. Maria Wrona (2,47,51), 7. Wiktoria Słomska (2,51,41). Startowało 13 zawodniczek.

200 metrów zmiennym chłopców 12 lat:
1. Michał Michałek Korona (2,38,77), 2. Oskar Wrześniak Solne Miasto (2,40,85), 3. Franciszek Kusz Galicja (2,46,28). Zawodnicy Ósemki: 5. Piotr Sala (2,52,31), 7. Kajetan Tkaczyk (3,04,87), 9. Filip Kryza (3,10,04), 11. Wiktor Skiba (3,11,46), Olivier Smolin dyskwalifikacja.

200 metrów zmiennym chłopców 13 lat:
1. Krystian Strąk Ósemka (2,26,10), 2. Kacper Sadek Ósemka (2,35,64), 3. Mikołaj Borowski Galicja (2,40,02). Inni zawodnicy Ósemki: 8. Jan Szlachcic (2,48,25), 11. Jakub Tobiasz (2,59,30), 15. Dominik Treszczyński (3,23,98). Startowało 15 zawodników.

wszystkie 4 razy 50 dowolnym 12 lat:
1. Galicja IV (2,03,66), 2. Solne Miasto I (2,07,09), 3. Ósemka I (2,10,22), 7. Ósemka III (2,21,54), 8. Ósemka II (2,22,17). Startowało 10 drużyn.

wszystkie 4 razy 50 dowolnym 13 lat:
1. Solne Miasto III (1,55,58), 2. Galicja I (1,55,84), 3. Ósemka IV (2,02,22), 9. Ósemka (2,09,38), 11. Ósemka VI (2,17,07). Startowało 12 drużyn.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .