Trener namawia młodych do sportu rymująco – FILM

Adrian Pietraszko, trener piłki nożnej i nauczyciel w oświęcimskiej ósemce zamieścił na Tik Toku nagranie muzyczne propagujące aktywność sportową wśród młodych ludzi.

Adrian Pietraszko znany przez wielu jako Perry jest obecnie nauczycielem  kultury fizycznej w Szkole Podstawowej nr 8 z Oddziałami SMS w Oświęcimiu i trenerem trampkarzy w MKP Unia oraz grupy złotej orlików w AP Unia,

Trener zdradził Faktom Oświęcim, że nie zajmuje się hip-hopem, ale tym razem postanowił spróbować swoich sił.

,,Nie działam w hip-hopie. Myślę, że ten sposób przekazu jest najbliższy młodemu pokoleniu. Im dłużej będzie trwał lockdown, tym dłużej będę wstawiał na mój TikTok różne treści związane ze sportem i piłką nożną, dlatego zapraszam na tiktok.com/@perryspektywa_treningu”

Grupy, które trenuje Pietraszko poważnie podchodzą do treningów i rozgrywek, ale jego zdaniem duża część młodego pokolenia zaniedbuje aktywność sportową.

,,Na szczęście do tej pory żaden mój zawodnik (chyba że o czymś nie wiem) nie stawia komputera ponad sportem. Zrobię wszystko, żeby tak było nadal”.

 

@perryspektywa_treningu

#piłkanożna #motywacja

♬ dźwięk oryginalny – PERRYspektywa_treningu

 

,,Myślę, że niestety zdecydowana większość młodych ludzi wybiera komputer a nie sport. Szczególnie w dobie pandemii, gdy nie można korzystać z popołudniowych zajęć jest to widoczne”.

,,Z racji tego, że niestety nie możemy trenować, popołudniami mam czas wolny, więc wpadłem na pomysł, żeby jednak jakimiś sposobami dotrzeć do młodych sportowców. Padło na TikTok.”

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .