Świetny występ Mai Chylaszek – FILM, FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty mocno sportowe  |   2 sierpnia 2021 16:20

Podczas mistrzostw Polski w Pole Sport Maja Chylaszek zajęła 5 miejsce. Zawodniczki Power Studio zdobyły w mistrzostwach łącznie 11 medali.

Są to zawody kwalifikujące do Mistrzostw Świata organizowanych przez IPSF. Wzięła w nich udział oświęcimianka, 15-letnia Maja Chylaszek, zajmując 5. miejsce w kategorii Aerial Hoop Artistic, Junior Amator. 

 

Maja od roku jest zawodniczką chrzanowskiego klubu sportowego Power Studio, gdzie pod okiem trenerki Erwiny Kowalskiej, trenuje akrobatykę powietrzną na kole – Aerial Hoop.

W tym roku zawody zostały zorganizowane w formie hybrydowej. Występy wszystkich zawodniczek zostały nagrane w profesjonalnie przygotowanej sali i przesłane do oceny sędziom.

 

 

Dla Mai był to pierwszy poważny start w zawodach o tak wysokiej randze.

Pomimo trwających wakacji, Maja nie odpuszcza treningów, przygotowując się do kolejnej imprezy sportowej, która odbędzie się w połowie września w Poznaniu.

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .