Staż Okinawa Kobudo i Karate

Marcin Cichowski  |   Fakty mocno sportowe  |   23 listopada 2018 21:04

W weekend 24-25 listopada w Oświęcimiu odbędzie się staż szkoleniowy z zakresu technik dwóch dyscyplin sztuk walki rodem z Okinawy.

Pierwsza cześć to szkolenie karate, a konkretnie World Okinawa Shorin ryu Kyudokan Karate na czele której stoi Minoru Higa sensei. Zajęcia poprowadzi sensei Dariusz Nowak z Poznania, który jest oficjalnym przedstawicielem tej szkoły w Polsce.

Druga część to trening Okinawa Kobudo czyli walka bronią. Trening ten poprowadzi sensei Dariusz Nowak oraz shihan Przemysław  Wiśniewski, który reprezentuje organizacje Kaiho Juku prowadzona przez Onaga Yusuke sensei.

“Szkolenie to ma na celu przybliżyć miłośnikom sztuk walki te dwie dyscypliny a praktykujących przygotować do przyszłorocznych startów  w zawodach oraz do udziału w obozie szkoleniowy na Okinawie w kwietniu 2019” – zapraszają organizatorzy.

Szkolenie odbędzie się na sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa