Spartanie w sobotę powalczą z Kosynierami

Redakcja FO  |   Fakty mocno sportowe  |   24 maja 2019 14:55

Zapraszamy na mecz Polskiej Ligi Lacrosse pomiędzy Lacrosse Club Spartans Oświęcim – Kosynierzy Wrocław. Poczatek spotkania w sobotę 25 maja o godz. 14.

Mecz odbędzie się na bocznym boisku Soły Oświęcim

 

Będzie to ostatni mecz fazy zasadniczej Polskiej Ligi Lacrosse sezonu 2019r. Do Oświęcimia przyjadą ojcowie założyciele i wielokrotni Mistrzowie Polski, drużyna Kosynierzy Wrocław, która w obecnym sezonie wygrała wszystkie swoje spotkania i jest liderem tabeli. Lacrosse Club Spartans Oświęcim po trzech wygranych i trzech porażkach są obecnie na czwartym miejscu w lidze i walczą o awans do PlayOff, czyli najlepszej czwórki.

 

Zapowiada się emocjonujące spotkanie w Oświęcimiu

 

“Kosynierzy przyjadą przypieczętować swoje miejsce na fotelu lidera i na pewno nie będą odpuszczać. Wygrywając z Kosynierami mamy pewny awans do najlepszej czwórki, przegrywając to spotkanie będziemy walczyli o miejsca 5-7, dlatego dla nas to jest najważniejsze spotkanie w tym sezonie. Dla tych, którzy z jakichś powodów nie będą mogli przybyć na stadion, przewidujemy transmisję video na żywo. Wszystkie informacje kibice znajdą na profilu Spartans Oświęcim na Facebooku” – mówi Faktom Oświęcim Dariusz Czerwik z Lacrosse Club Spartans Oświęcim.

 

 

 

“Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tego meczu i pokażemy ekipie z Dolnego Śląska, że na naszym terenie nigdy nie jest łatwo i że muszą spodziewać się twardej walki od pierwszego gwizdka. Zapraszamy wszystkich na mecz” – dodaje Czerwik.

 

Wstęp jest bezpłatny

 

Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu przewidziana jest transmisja na żywo na kanale YouTube LC Spartans Oświęcim pod adresem https://youtu.be/zNT080wruio

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa