• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Spartanie w roli gospodarzy. Przyjdź kibicować

Reklama

Prawdziwa uczta czeka wszystkich fanów lacrosse w Oświęcimiu. W najbliższą niedzielę (12 maja) na stadionie Soły rozegrany zostanie czwarty turniej Polskiej Ligi Lacrosse.


Kibice zobaczą trzy spotkania. O godz. 10 rozpocznie się pojedynek oświęcimskich Spartan z AZS Legion Katowice. Dwie godziny później na boisku zameldują się zawodnicy katowickiego Legionu i krakowskich Królów. Z kolei na zakończenie turnieju Spartanie zmierzą się z Królami.

Program turnieju (12 maja):


LC Spartans Oświęcim - AZS Legion Katowice (godz. 10)

AZS Legion Katowice - Kraków Lacrosse Kings (godz. 12)

LC Spartans Oświęcim - Kraków Lacrosse Kings (godz. 14)