Reklama
24 czerwca 2026, środa
Spartanie w roli gospodarzy. Przyjdź kibicować
- Andrzej Rzycki
- Inne dyscypliny
- 10 maja 2024
- 08:50
Reklama
Prawdziwa uczta czeka wszystkich fanów lacrosse w Oświęcimiu. W najbliższą niedzielę (12 maja) na stadionie Soły rozegrany zostanie czwarty turniej Polskiej Ligi Lacrosse.
Kibice zobaczą trzy spotkania. O godz. 10 rozpocznie się pojedynek oświęcimskich Spartan z AZS Legion Katowice. Dwie godziny później na boisku zameldują się zawodnicy katowickiego Legionu i krakowskich Królów. Z kolei na zakończenie turnieju Spartanie zmierzą się z Królami.
Program turnieju (12 maja):
LC Spartans Oświęcim - AZS Legion Katowice (godz. 10)
AZS Legion Katowice - Kraków Lacrosse Kings (godz. 12)
LC Spartans Oświęcim - Kraków Lacrosse Kings (godz. 14)