Run 4 Live z Robertem Korzeniowskim i Darkiem Maciborkiem – FOTO

0 Jakub Konior  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   19 marca 2018

Robert Korzeniowski, polski lekkoatleta, chodziarz oraz Darek Maciborek, dyrektor artystyczny Tauron Life Festiwal Oświęcim, ogłosili 6. edycją Biegu Ulicznego w ramach TLFO, który odbędzie się w sobotę 16 czerwca.

W murach Powiatowego Zespołu numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu, organizatorzy Tauron Life Festival Oświęcim zapowiedzieli także nową odsłonę rywalizacji sportowej Challenge Biegowy.

Run 4 Life

Od tegorocznej edycji Tauron Life Festiwal Oświęcim, cieszący się dużym zainteresowaniem bieg uliczny będzie nosił nazwę Run 4 Live. W ramach zainicjowanego w minionym roku Challeng’u biegowego, organizatorzy zapowiedzieli nową odsłonę rywalizacji sportowej, która jest adresowana do uczniów szkół z powiatu oświęcimskiego.

Dzięki specjalnej aplikacji biegowej Run 4 Life, każdy, kto spełnia warunki zawarte w regulaminie dostępnym na stronie run4life.pl może wziąć udział w bezpłatnej rywalizacji, której głównym założeniem jest “wybieganie” jak największej ilości kilometrów. Rywalizacja odbywa się między drużynami, a także indywidualnie. Drużyny będą formowane w ramach jednej klasy, w jej skład oprócz uczniów mogą wejść również nauczyciele, rodzice i opiekunowie. Dla zwycięzcy przewidziano cenną nagrodę w postaci wejściówki na tegoroczną edycję Tauron Life Festiwal Oświęcim.

Inicjatywy lokalne są genialne

“Działam w skali bardzo często globalnej, ogólnopolskiej, ale te inicjatywy lokalne są genialne tym bardziej, że możemy być modelem dla akcji ogólnopolskiej. W związku z tym w dniu dzisiejszym ściskam kciuki nie tylko za tych, którzy zwyciężą w tym Challeng’u biegowym, ale także za tych, którzy wezmą w nim udział. Zapraszam na Live Festiwal Oświęcim, na bieganie, na chodzenie fitnessowe na 5 km, które zaplanowano w tym roku, a przede wszystkim do interesowania się tym, co będzie w programie muzycznym” – mówił Robert Korzeniowski, wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy podczas imprezy sportowej w murach Powiatowego Zespołu Numer 2 SOMSiT.

“W rozpoczęty dziś Challenge biegowy włączamy mieszkańców powiatu, w to by zebrać jak najwięcej kilometrów marszowych, biegowych, a więc ile dusza zapragnie” – dodał Robert Korzeniowski.

Obserwuj nas na Instagramie:

Ćwiczenia pod dyktando

W trakcie wydarzenia uczniowie rywalizowali ze sobą pod dyktando Korzeniowskiego. Zadanie postawione przed młodzieżą polegało na pokonaniu zestawu ćwiczeń. Dla najlepszej, a przede wszystkim wytrwałej trójki uczestników przewidziano cenne nagrody rzeczowe.

“Uczestnicy wraz z publicznością i zaproszonymi gośćmi doskonale się bawili, co świadczy o skuteczności takiej formy promocji. Jestem przekonany, że nasza społeczność szkolna powszechnie włączy się w tą cenną inicjatywę” – mówi Jacek Stoch, dyrektor Powiatowego Zespołu Numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu.

Koszulki Run 4 Life

Wśród bogatego programu wydarzenia znalazło się rozdanie specjalnie przygotowanych na tę okazję koszulek Run 4 Life, które do tłumnie zgromadzonej na trybunach młodzieży leciały z rąk Darka Maciborka, dyrektora artystycznego Tauron Life Festiwal Oświęcim, Roberta Korzeniowskiego, wielokrotnego mistrza olimpijskiego, świata i Europy, Zbigniewa Starca, starosty powiatu oświęcimskiego, Jacka Stocha, dyrektora Powiatowego Zespołu numer 2 w Oświęcimiu.

Tor przeszkód przygotowany przez Roberta Korzeniowskiego pokonali również Darek Maciborek i Waldemar Klisiak, którzy poradzili sobie równie dobrze jak uczestnicząca w tym wyzwaniu młodzież.

Fakty Oświęcim są jedynym patronem medialnym Tauron Life Festival Oświęcim
Więcej i Run 4 Live:

Run 4 Life z eFO, czyli VI Bieg Uliczny – zapisz się

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa