Rozpoczęli sezon kolarski

Redakcja FO  |   Fakty mocno sportowe  |   22 lipca 2020 13:10

Ze sporym opóźnieniem rozpoczął się sezon kolarski. początkiem lipca po raz pierwszy zawodnicy UKS Sokół Kęty wystartowali w wyścigu kolarskim w Kaliszu.

Trzeciego lipca w kategorii juniorów młodszych do pierwszego etapu jazdy indywidualnej na czas zgłoszono 170 zawodników. Ze względów sanitarnych do drugiego etapu jazdy ze startu wspólnego dopuszczono 150 zawodników.

Najlepszym zawodnikiem naszego klubu w jeździe indywidualnej na czas był Karol Wawrzyczek, zajął 24 miejsce. Na drugim etapie ze startu wspólnego 16 miejsce zajął Wojciech Węglorz, a na trzecim 18 miejsce. Karol Wawrzyczek na trzecim etapie miał defekt i nie skończył wyścigu.

Tydzień później, 11 lipca, w Zamościu odbył się Puchar Polski w kolarstwie szosowym i tu 11 miejsce w kategorii juniorów młodszych w jeździe indywidualnej na czas zajął Karol Wawrzyczek, a ze startu wspólnego 18 miejsce zajął Wojciech Węglorz.

W kategorii juniorek Zuzanna Froń zajęła 11 miejsce w jeździe indywidualnej na czas i 12 miejsce ze startu wspólnego.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa