Puchar Ziemi Oświęcimskiej za nami

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   2 grudnia 2019 21:51

W 27 kategoriach rywalizowali łyżwiarze podczas zawodów o Puchar Ziemi Oświęcimskiej w łyżwiarstwie figurowym.

Wyniki poszczególnych kategorii:

1. solistki klasa wstępna U7
1. Katarzyna Bojarska MKS Axel Toruń (16,14), 2. Nicole Kwarciak UKŁF Unia Oświęcim (14.91), 3. Emilia Malina UKŁ Spin Katowice (11.73). Wystartowało 8 zawodniczek.

2. Soliści klasa brązowa U9
1. Nikodem Rawlik KS Edge SA Katowice (21,07), 2. Aleksandr Velikov UKŁF Ochota Warszawa (19,24), 3. Stanisław Borysewicz GKS Stoczniowiec Gdańsk (19.20). Zawodnicy z oświęcimskich klubów 5. Jan Baranowski ŁKS Soła Oświęcim (16,20). Startowało 7 zawodników.

3. Solistki klasa brązowa U9
1. Gabriela Zieleniewska UKŁ Spin Katowice (27,94), 2. Maja Grabowska UIKŁF Piruette Opole (26,26), 3. Nadia Ignaczak GKS Stoczniowiec Gdańsk (26,01). Zawodniczki z klubów oświęcimskich: 12. Paulina Mąsior UKŁF Unia Oświęcim (20,65), 13.Sabina Sośniok Unia (20,64), 17. Agata Nakonieczny Unia (19,66), 24. Hanna Hoła Unia (18.10), 25. Milena Kwarciak Unia (17,65), 28. Julia Grzesło Soła (17,23), 30. Anna Nowak Unia (16,63), 31. Julia Kołodziej Unia (16,27), 34. Noemi Jakubiec Unia 15,61), 35. Antonia Starzyk Unia 15,55), 37. Liwia Kolniak Unia (15,12), 39. Katarzyna Janik Unia (14,45), 41. Zofia Zając Unia (14,12), 45. Alicja Michalak Unia (12,68), 46. Julia Maciesza Soła (12,65), 47. Kalina Krakowczyk Unia (12,29), 48. Emilia Pieczyk Unia 10,97). Startowało 51 zawodniczek.

4. Soliści klasa srebrna U11
1. Ryszard Siudek MKS Axel Toruń (28,62), 2. Antoni Szymański MKŁ Łódź (27,55), 3. Łukasz Bies Soła (24,91) Inni zawodnicy oświęcimskich klubów 5. Karol Juras Unia (23,03). Startowało 6 zawodników.

5. Solistki klasa srebrna 11
1. Otylia Malina UKŁ Spin Katowice (39,20), 2. Małgorzata Gorstka KS Edge SA Katowice (34,01), 3. Julia Maślak UIKŁF Piruette Opole (30,48). Inne zawodniczki oświęcimskich klubów. 5. Zuzanna Dąbrowska Unia (29,10), 6. Anna Zielińska Unia (28,39), 16. Julia Domagalska Unia (24,86), 21. Olga Patek Unia (22,30), 22. Samantha Odbierzychleb Unia (22,29). Startowało 27 zawodniczek.

6. Soliści klasa złota U13
1. Jan Gulaj MKŁ Łódź (30,22), 2. Mikołaj Pauliczek Unia (27,22), 3. Wojciech Greda Unia (25,63). Startowało 3 zawodników.

7. Solistki klasa złota U13
1. Aleksandra Stańczyk UKŁ Spin Katowice (44,54),2. Alina Gimbiej Soła (36,07), 3. Zofia Bochenek FSA Warszawa (35,20). Inne zawodniczki oświęcimskich klubów: 10. Oliwia Mąsior Unia (26,38). Startowało 17 zawodniczek.

8. Soliści Junior Młodszy B U13
1. Pavlo Klimin  MKŁ Łódź (77,05), 2. Michał Wieczorek ŁTŁF  Łódź (63,80), 3. Marcin Kiełbasa MKŁ Łódź (62,22). Inni zawodnicy oświęcimskich klubów 4. Krystian Gerega Unia (60,91). Startowało sześciu zawodników.

9. Solistki Junior Młodszy B U13
1. Julia Polniuk MUKS Euro6 Warszawa (83,45), 2. Alicja Rejment MKS Axel Toruń (70,22), 3. Barbara Martinello FSA Warszawa (60,44). Inne zawodniczki oświęcimskich klubów: 9. Joanna Śnieżek Unia (51.14), 11. Emilia Kiełbaśnik Unia (50,15),14. Inez Nosal Unia (48,48). Startowało 17 zawodniczek.

10. Soliści Junior Młodszy  Junior A U15
1. Jakub Rosłaniec UKŁF Ochota Warszawa (71,62), 2. Andrzej Nakonieczny Unia (60,65), 3. Kamil Grabkowski UKS Szóstka Elbląg (58,79). Startowało 3 zawodników.

11. Solistki Junior Młodszy A U 15
1. Catherine – Charlotte Lapierre FSA Warszawa (79,06), 2. Anastazja Kolosińska UKŁF Ochota Warszawa (78,91), 3. Nicola Adamczyk Soła (71,33). Inne zawodniczki klubów z Oświęcimia: 15. Daria Wójcik Unia (57,60). Startowało 19 zawodniczek.

12. Soliści Junior
1. Jakub Lofek Unia (104,88), 2. Szymon Derechowski UKŁF Spin Katowice (95,85). Startowało 2 zawodników.

13. Solistki Junior
1. Vanessa Jasiewicz UKŁF Ochota Warszawa (104,35), 2. Martyna Grocholska Soła (102,05), 3. Amelia Konik Unia (99,33). Inne zawodniczki oświęcimskich klubów: 11. Gabriela Pauliczek Unia (74,29), 13. Kamila Chamielec Soła (48,76).  Startowało 13 zawodniczek.

14. Soliści Senior
1. Mikhail Mogilen MKS Axel Toruń (166,71), 2. Łukasz Kędzierski MKŁ Łódź (151,15). Startowało 2 zawodników.

15. Solistki Senior
1. Agnieszka Rejment MKS Axel Toruń (99,96), 2. Zuzanna Mędela Unia (79,34). Startowały 2 zawodniczki.

16. Pary Sportowe Junior Młodszy B U 13
1. Oliwia Mąsior / Andrzej Nakonieczny Unia (15,96), 2. Emilia Bugańska / Krystian Gerega Unia (11,14). Startowały dwie pary.

17. Solistki Klasa Wstępna U15
1. Rozalia Giedzińska MUKS Euro6 Warszawa (9,44), 2. Andzelika Drygała MUKS Euro6 Warszawa (4,89). Startowały dwie zawodniczki.

18. Soliści klasa brązowa
1. Jakub Kusak Soła (15,00), 2. Ignacy Kuźbida KŁF Lajkonik Kraków (11,72). Startowały 2 zawodniczki.

19. Solistki klasa brązowa U12
1. Oliwia Piątek UKŁF Ochota Warszawa (17,98), 2. Kornelia Kasperczyk KŁF Lajkonik Kraków (17,81), 3. Emilia Kulawiec KŁF Lajkonik Kraków (15,17. Startowało 5 zawodniczek.

20. Solistki klasa brązowa U15
1. Joanna Kutela MUKS Walley Plus Duo Warszawa (21,68), 2. Katarzyna Szarko MUKS Euro6 Warszawa (17,67), 3. Maja Gunia KS Skatefan Kraków (12,27)

21. Solistkiklasa brązowa U18
1. Aleksandra Czyż MUKS Walley Plus Duo Warszawa (20,59), 2.Magdalena Kutela MUKS Walley Plus Duo Warszawa (18,65), 3. Amelia Bartosik KS Skatefan Kraków (16,07). Startowało 5 zawodniczek.

22. Solistki klasa srebrna U15
1. Kamila Ziobrowska UKŁF Ochota Warszawa (33,89), 2. Maria Dragowska MUKS Euro6 Warszawa (15,93), 3. Dominika Bojarska MKS Axel Toruń (15,15). Startowały 3 zawodniczki.

23. Solistki klasa srebrna U18
1. Zuzanna Moszczyńska MKŁ Łódź (22,97). Startowała jedna zawodniczka

24. Solistki klasa złota U15
1. Patrycja Konopka KS Skatefan Kraków (27,64), 2. Anna Nojszewska MUKS Euro6 Warszawa (14,43). Startowały 2 zawodniczki.

25. Solistki Junior Młodszy B U15
1. Sylwia Pielak MUKS Euro6 Warszawa (45,43), 2. Emilia Bugańska Unia (40,74). Startowały 2 zawodniczki.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa