Przywieźli osiem medali – FOTO

Redakcja FO  |   Fakty mocno sportowe  |   2 grudnia 2019 13:24

Osiem medali przywieźli sportowcy Mariusza Pawlusa z Ogólnopolskiego Turnieju Karate Shinkyokushin w Kumite “Randori Cup”.

Pierwsze miejsca zdobyły Katarzyna Kotapka, Elżbieta Ferenc, Lena Liszka, drugie lokaty wywalczyły Oliwia Greczner, Maria Dzięgiel i Roksana Greczner. Na trzecim miejscu uplasowali się Szymon Liszka i Wiktor Skiba. Natalia i Mateusz Brzęk odpadli w eliminacjach.

„Brawa dla Szymona, Natalii, Mateusza, Wiktora i Marysi, którzy rozpoczynają swoją przygodę z kumite. Bez żadnych kompleksów wychodzili na matę pokazując że za niedługo będą się liczyć w tej konkurencji” – mówi Mariusz Pawlus, trener w OKK Oświęcim.

 

Dokładne wyniki

Katarzyna Kotapka – 1 miejsce juniorka -65 kg
Elżbieta Ferenc – 1 miejsce młodziczka -40 kg
Lena Liszka – 1 miejsce kadetka – 35kg

Oliwia Greczner – 2 miejsce juniorka mł -50 kg
Maria Dzięgiel – 2 miejsce kadetka mł -35 kg
Roksana Greczner – 2 miejsce kadetka – 45 kg

Szymon Liszka – 3 miejsce dziecko -25 kg
Wiktor Skiba – 3 miejsce kadet – 55 kg

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa