Podsumowanie ligi narciarskiej i snowboardowej

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   17 marca 2016 20:58

Zawodami na Złotym Gronie zakończono rywalizacje w Lidze Narciarskiej i Snowboardowej powiatu oświęcimskiego.
Na ostateczny wynik zawodników złożyły się zawody, które odbyły się dwa razy w Istebnej a raz w Spytkowicach. W rywalizacji w dyscyplinach snowboard i narciarstwo alpejskie wystartowało łącznie 182 sportowców z 28 szkół.

Klasyfikacja generalna ligi
snowboard Igrzyska Młodzieży Szkolnej klasy V-VI
1. Ewa Kanadys SP11 Oświęcim 15 punktów.

snowboard IMS I-IV klasa
1. Jan Kusak ZS1 SPS Oświęcim 15, 2. Piotr Kusak SP11 Oświęcim.

snowboard IMS V-VI klasa
1. Michał Kusak SP11 Oświęcim 15, 2. Kacper Długozima SP11 Oświęcim 13, 3. Wiktor Wojtarowicz SP 11 Oświęcim 10.

snowboard Gimnazjada dziewczęta
1. Monika Krajniewska ZSP 4 G Brzeszcze 43, 2. Dominika Kuwik GG2 Zaborze 28, 3. Julia Martyka GG1 Rajsko 10.

snowboard Gimnazjada chłopcy
1. Mateusz Przewoźniak MG2 Oświęcim 30, 2. Michał Łukowicz ZSP 4 G 24, 3. Szymon Okrzesik GG1 Rajsko 22.

snowboard Licealiada Kobiety
1. Monika Nowak PZ3 Oświęcim 30, 2. Zuzanna Matejko PZ1 Oświęcim 28, 3. Monika Surzyn PZ1 Oświęcim 10.

snowboard Licealiada mężczyźni
1. Dominik Dorynek PZ10 Kęty 29, 2. Filip Wróbel PZ10 Kęty 25, 3. Rafał Korczyk ZSZ TS 15.

Narciarstwo alpejskie IMS I-IV klasy dziewczęta
1. Alicja Spiechowicz SP4 Oświęcim 45, 2. Miriam Szafraniec SP Brzezinka 30, 3. Natalia Sikora SP9 Oświęcim 27.

narciarstwo alpejskie IMS I-IV klasy chłopcy
1. Mateusz Brzozowski SP9 Oświęcim 37, 2. Wojciech Kłakus ZS1 SPS 20, 3. Piotr Pelc SP9 Oświęcim 19.

narciarstwo alpejskie IMS dziewczęta V-VI klasa
1. Anna Kajor SP9 Oświęcim 45, 2. Martyna Bartecka SP9 Oświęcim 36, 3. Magdalena Kajor SP9 32.

narciarstwo alpejskie IMS chłopcy V-VI klasa
1. Stanisław Dąbrowski SP9 Oświęcim 45, 2. Szymon Szromba ZSP 4 SP Oświęcim 36, 3. Pascal Pióro SP9 Oświęcim 24.

narciarstwo alpejskie gimnazjada chłopcy
1. Mateusz Kajor GG2 Zaborze, 2. Jędrzej Woźniak ZSP 4 G 27, Remigiusz Leśny ZSG G 1 27, 4. Kamil Kwadrans GG2 Zaborze 26.

narciarstwo alpejskie Licealiada kobiety
1. Zuzanna Matejko PZ1 Oświęcim 45, 2. Justyna Dudziak PZ10 Kęty 36, 3. Aleksandra Handzlik PZ10 Kęty 27.

narciarstwo alpejskie Licealiada mężczyźni
1. Bartosz Frączek PZ2 Oświęcim 43, 2. Kacper Kawończyk PZ10 Kęty 26 Oskar Gabryel PZ2 Oświęcim 26.

Klasyfikacje drużynowe:
IMS
1. SP9 Oświęcim 416, 2. SP Brzezinka 117, 3. ZSP4 SP Brzeszcze 92, 4. SP11 Oświęcim, 5. ZS 1 SPS Oświęcim, 6. ZSG SP1 Kęty 55, 7. SP4 Oświęcim 45, 8. SP5 Oświęcim 17, 9. SP Harmęże 15, 10. SP Rajsko 7.

Gimnazjada:
1. GG2 Zaborze 172, 2. MG2 Oświęcim 152, 3. ZSP 4 G Brzeszcze 115, 5. ZS1 SPS Oświęcim 97, 6. ZSG G1 Kęty 43, 7. G2 Brzeszcze 42, 8. ZS1 MG1 Oświęcim 39, 9. MG3 Oświęcim 22, 10. G1 Chełmek 8, 11. G2 Kęty 2.

Licealiada: 1. PZ1 Oświęcim 188, 2. PZ10 Kęty 185, 3. PZ2 Oświęcim 133, 4. PZ3 Oświęcim 92, 5. ZSZ TS Oświęcim 90, 6. PZ6 Brzeszcze 22, 7. PZ11 Kęty 6.

Zawody zorganizował UKS OświęcimSKI

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa