Podsumowali aktywny rok – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   30 listopada 2021 09:31

Działacze, trenerzy i zawodnicy Tempa Kęty wzięli udział w spotkaniu, w którym podsumowali osiągnięcia w poprzednim sezonie.

Spotkanie rozpoczęło się od podziękowania zarządu klubu dla wszystkich, którzy udzielili klubowi wsparcia finansowego i udostępnili obiekty sportowe na treningi.

Działacze nie zapomnieli też o samych zawodnikach i o ich rodzicach. Najlepsi sportowcy Tempa otrzymali statuetki, dyplomy i drobne upominki. Za pomocą prezentacji multimedialnej zarząd przedstawił najlepsze tegoroczne osiągnięcia swoich reprezentantów.

Julia Michałowska zdobyła złote medale pchnięciu kulą i rzucie dyskiem w Mistrzostwach Polski U-16 w Karpaczu. Tempo na tych zajęło siódme miejsce w klasyfikacji medalowej mistrzostw.

W Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi po złoto sięgnęła Emilia Stojek. Na tych samych zawodach druga w biegu na 300 m była Aneta Kręcioch.

Drużyna Młodzików Tempa awansowała do I Ligi Polskiego Związku Lekkoatletyki.  Sukcesem dla kluby było też zajęcie dziewiątego miejsca na 32 sklasyfikowane zespoły w klasyfikacji klubowej Mistrzostw Międzywojewódzkich ( Małopolska + Podkarpacie ) w Przemyślu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .