Pobiegli z pomocą krewnym poległych policjantów – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   15 lipca 2020 09:49

Policjanci oraz przyjaciele z Trochę się Biega wzięli udział w biegu charytatywnym na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Bieg na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach zainicjowała Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie.

„Z uwagi na epidemię koronawirusa nie było możliwości wspólnej rywalizacji, jak to miało miejsce w ubiegłym roku. W związku z tym uczestnicy pobiegli indywidualnie, w swoich miejscach zamieszkania ale w tym samym czasie” – tłumaczy aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do akcji włączyli się Dorotka, Łukasz, Jakub i Artur, ekipa reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Oświęcimiu i Komisariat Policji w Kętach oraz Krysia, Krzysiek i Paweł,  przyjaciele oświęcimskiej policji z Trochę się Biega, a także Marek Gwóźdź, policyjny emeryt.

 

Fot. organizatorzy

 

Drużyna zebrała się w Przeciszowie i razem przebiegli 70 kilometrów.

„Z kolei Marek Gwóźdź, były zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego, który w tym roku, po 29 latach służby, przeszedł na emeryturę, przebiegł ponad siedem kilometrów, a następnie na rowerze pokonał jeszcze 74 km” – wyjaśnia rzeczniczka.

 

Fot. organizatorzy

 

Liczba przejechanych kilometrów symbolizowała jego numer startowy „74”

Relacje z biegu od Trochę się biega trafiły do organizatora czyli Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, natomiast zebrane pieniądze – opłaty startowe od uczestników biegu wsparły Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

 

Pobiegli na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Policjanci oraz przyjaciele z Trochę się biega wzięli udział w biegu charytatywnym na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.Więcej na https://faktyoswiecim.pl/sport/fakty-mocno-sportowe/pobiegli-z-pomoca-krewnym-poleglych-policjantow-film-foto/Film: organizatorzy

Opublikowany przez Fakty Oświęcim / FO MocnoSportowe Środa, 15 lipca 2020

 

Na mecie na uczestników czekała słodka niespodzianka – tort owocowy,  przygotowany przez organizatorkę przeciszowskiego biegu.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa