Plebiscyt na Sportowca 2018 roku gminy Przeciszów

Redakcja eFO  |   Fakty mocno sportowe  |   29 grudnia 2018 12:29

Rok po woli dobiega końca, w wraz z nim przychodzi czas na podsumowanie wyników sportowców gminy Przeciszów. Plebiscytowi patronują Fakty Oświęcim.

„W związku z tym uruchomiliśmy formularz, w którym zapoznamy się z kandydatami do ubiegania się o tytuł najlepszego sportowca roku. Jest to pierwszy etap, który zakończy się wyłonieniem najlepszego sportowca roku, według przygotowanego klucza osiągnięć” – informuje Łukasz Fuczek z Domu Kultury w Przeciszowie.

Kandydata można zgłosić do 14 stycznia

Drugim etapem będzie prezentacja wszystkich zgłoszonych uczestników i oddawanie głosów na najpopularniejszego sportowca. Formularz będzie dostępny od 21 stycznia do 4 lutego.

Formularz

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .