Pamiętajmy o ludziach sportu, którzy odeszli

O zmarłych powinno się pamiętać zawsze. Pierwsze dwa dni listopada sprzyjają wspominaniu w szczególny sposób.

1 i 2 listopada odwiedzamy cmentarze, by wspominać, oddawać cześć pamięci i modlić się za bliskich, którzy zmarli. Na naszym portalu piszemy ludziach związanych ze sportem, którzy odeszli, ale zdajemy sobie z tego, że to tylko część osób, o których warto byłoby wspomnieć. Nie wymienimy ich w tym tekście, by uniknąć błędu pominięcia kogokolwiek.

Myśląc o zmarłych pamiętajmy o działaczach sportowych. To dzięki nim funkcjonują związki, rozgrywki i kluby. Okażmy szacunek dla sędziów. Nie zapominajmy również o sportowcach i to nie tylko z tych, którzy zdobywali mistrzostwa, medale i awanse na wyższe szczeble. Każdy z zawodników był ambitny i pozostawił na arenach sportowych serce i zdrowie. Godni zapamiętania są również sportowcy amatorzy. Nieraz byli wzorem do naśladowania. Czym sport byłby bez kibiców. Za nich również się pomódlmy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa