• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Oświęcimianki na warszawskim Torwarze - FOTO

Reklama

Na stołecznym Torwarze rozegrano XX edycję zawodów łyżwiarskich „Mini-Europa". W Warszawie pojawiła się liczna delegacja UKŁF Unii Oświęcim.


Najlepiej z grupy biało-niebieskich solistek spisała się startująca w klasie złotej U-13 Kalina Krakowczyk. Oświęcimianka zdobyła brązowy medal z wynikiem 44.96 pkt. Wygrała Maryia Luksha (49.88 pkt), przed Gabrielą Bartosik-Cibor (45.19 pkt).

W tej samej grupie wiekowej w pierwszej "dziesiątce" znalazły się też dwie inne łyżwiarki UKŁF Unii. Siódme miejsce zajęła Antonia Starzyk (41.89 pkt), a na dziesiątej pozycji sklasyfikowano Sabinę Sośniok (39.11 pkt).

Wśród juniorek młodszych B drugą „dziesiątkę" otwiera Julia Kołodziej (56.48 pkt) z Oświęcimia. Zwyciężyła Litwinka - Sofija Lichovidova (75.60 pkt), przed swoją rodaczką - Migle Kondrate (74.33 pkt). Brąz wywalczyła reprezentantka Szwecji - Anilla Kelemen-Virag (73.63 pkt).
Wyniki solistek UKŁF Unii w XX edycji zawodów „Mini-Europa" w Warszawie:

juniorki młodsze B:

11. Julia Kołodziej - 56.48 pkt

klasa złota:

3. Kalina Krakowczyk - 44.96 pkt

7. Antonia Starzyk - 41.89 pkt

10. Sabina Sośniok - 39.11 pkt

12. Hanna Hoła - 37.10 pkt

klasa srebrna:

34. Aleksandra Szary - 16.93 pkt

35. Julia Kamińska - 15.77 pkt

klasa brązowa:

14. Aniela Kęska - 18.53 pkt

20. Kinga Kliś - 16.60 pkt

22. Zuzanna Szary - 16.18 pkt

24. Eliza Medes - 15.79 pkt

25. Liliana Medes - 15,66 pkt

29. Hanna Drobisz - 15.27 pkt