Ostatki kolarskie z medalami – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Fakty mocno sportowe  |   10 października 2018 06:27

Kolarze Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół wystartowali w zawodach organizowanych w Kielcach, Nowej Sarzynie, Rabce-Zdroju, a nawet w Insbrucku, w Austrii.

Anna Plichta i Marta Lach startowały w Mistrzostwach Świata w Innsbrucku Dzięki między innymi ich pracy na rzecz liderek reprezentacji Polski, bardzo dobre piąte miejsce zajęła Małgorzata Jasińska.

Młodzicy startowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie szosowym w Nowej Sarzynie. Srebrny medal dwójkami zdobyli Benedykt Długosz wraz z Wojciechem Węglorzem. W wyścigu ze startu wspólnego piąte miejsce zajął Benedykt Długosz.

Natomiast w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarstwie górskim w Kielcach brązowy medal zdobył Benedykt Długosz. W tym samym wyścigu w kategorii żaków pierwsze miejsce zajęła jego siostra Maria Długosz.

W Rabce Zdrój odbył się wyścig kolarski o Puchar Szlaku Solnego w kolarstwie górskim. W kategorii dzieci pierwsze miejsce zajął Bruno Długosz, drugie Kinga Drabik, w kategorii żaków druga była Maria Długosz. W kategorii młodzików, również drugie miejsce zajął Benedykt Długosz, a w kategorii juniorów czwarte miejsce zajął Michał Lach i te same miejsce w kategorii juniorów młodszych zajął Dawid Lenart, a szóste Jakub Barwa.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa