Oni to chyba milion na godzinę jechali… – FILMY, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   31 lipca 2017 20:56

Przez dziewięć miejscowości powiatu oświęcimskiego przejechali dzisiaj zawodnicy biorący udział w Tour de Pologne. Kibice dopisali na całej trasie tego odcinka trzeciego etapu.

– Tato, oni to chyba z milion kilometrów na godzinę jechali – ocenił prędkość peletonu kilkuletni kibic, oglądający przejazd kolarzy z tatą i bratem.

Rozbawił tym pobliskich kibiców i tak już bardzo zadowolonych z tego, że mogli przyglądać się tak prestiżowej imprezie sportowej.

Dla polskich kibiców najważniejszy jest jednak fakt, że jako trzeci, wyścig ukończył Rafał Majka. Również w klasyfikacji generalnej Polak zamyka podium, tuż za Teunsem.

 

#tourdepologne #oswiecim #malopolska #faktyowiecim

A post shared by Fakty Oświęcim 👌🎤📸🎥💻👌 (@faktyoswiecim) on

Pogoda aż za bardzo sprzyjała, zarówno zawodnikom, jak i tym, którzy zechcieli zobaczyć ich na trasie trzeciego etapu. Żar lał się z nieba do tego stopnia, że po stronie kibiców doszło do jednego zasłabnięcia, wymagającego interwencji ratowników medycznych. Jutro kolarze przejadą ponownie przez powiat oświęcimski, pomiędzy godzinami 14 a 15.10 od strony Libiąża przez Chełmek w stronę Bierunia.

Dla tych, którzy nie mogli przybyć na trasę TdP, prezentujemy przejazd peletonu przez Oświęcim.

#tourdepologne #oswiecim #malopolska #faktyowiecim

A post shared by Fakty Oświęcim 👌🎤📸🎥💻👌 (@faktyoswiecim) on

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa