OKK Oświęcim dla Nikoli Kurpas – FILM

Jola Wodniak  |   Fakty mocno sportowe  |   16 lipca 2020 07:24

Oświęcimscy karatecy z Mariuszem Pawlusem na czele podnieśli rękawicę rzuconą przez Najduch Dojo i postanowili pompować dla zdrowia Nikoli Kurpas.

Nikolka Kurpas z Brzeszcz cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe. Pomimo intensywnej rehabilitacji dziewczynka nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować – nie chodzi, nie siedzi, nie mówi. Teraz pilnie potrzebuje rekonstrukcji biodra.

Jak można pomóc dziewczynce?

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji Mam Serce, ul. Dereniowa 10/91, 02-776 Warszawa Nazwa banku: Millennium Bank. Numer konta: 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325 Tytuł przelewu: Nikola Kurpas lub wrzucić do skarbonki dziewczynki dowolną kwotę na mam-serce.org/zbiorki/nikola-kurpas

 

Przyjmujemy wyzwanie od sensei Tomasz Najduch 👈#challenge dla Nikoli Kurpas z Brzeszcz Nominujemy 👉🏻 CrossFit Hala Sportowa w Brzeszczachhttps://www.siepomaga.pl/nikola-kurpaswww.ok-karate.plOKK OświęcimFakty Oświęcim

Opublikowany przez Mariusza Pawlusa Poniedziałek, 13 lipca 2020

 

 

Zobacz również:

Challenge karateków z Katowic w Jastrzębiej Górze – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .