Od 12 lutego amatorzy na boiska już oficjalnie

Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki omawiał zmian w obostrzeniach związanych z pandemią. Odniósł się też do sportu.

Premier Polski poinformował o tym, że od 12 lutego możliwe będzie uprawianie sportów przez amatorów na świeżym powietrzu, ale nadal bez udziału publiczności i z zachowaniem zasad sanitarnych.

W praktyce oznacza to to, że dorośli zawodnicy drużyn z nieprofesjonalnych lig będą mogli oficjalnie trenować, grać sparingi i mecze ligowe. Z pewnych źródeł wiemy na przykład, że niektóre kluby rozgrywały sparingi. Nasz portal wyniki sparingów zacznie podawać dopiero od 12 lutego.

Dodatkowo sportowcy amatorzy mogą wrócić na stoki narciarskie, baseny i boiska zewnętrzne.  Aquaparki nadal pozostaną zamknięte.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .