Młodzicy zakończyli rozgrywki

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   5 grudnia 2018

Zakończyli się rozgrywki w Lidze Młodzików MZSS 2018. W miniony weeend odbyły się zawody finałowe cyklu.

Rywalizacja trwała cały rok. Drużynowo najlepsi byli zawodnicu LOK Bastion.

Wysokie miejsca zdobyli reprezentanci klubu z Kęt. Kacper Piętka odpadł dopiero po 18 strzałach. Wystarczyło mu do szóstego miejsca. Zaciętą walkę, zakończoną happy endem, stoczyła Julia Kowalska. Z przewagą 2,8 pkt. zwyciężyła w finałach karabinu.

W finale pistoletu wystąpiło trzech strzelców z LOK Bastion. Bardzo dobrze zaczął Kacper Dźwigoń. W kolejnej fazie w jego poczynania  wkradła sie nerwowość, co wykorzystali rywale. Ostatecznie jednak wygrał. Jakub Bratek po dobrym początku ostatecznie uplasował się na siódmym miejscu. Piotr Wierzbiński zaczął słabo i nie zdołał się wybronić. W końcowej klasyfikacji był jedenasty.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa