Młodzicy zakończyli rozgrywki

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   5 grudnia 2018

Zakończyli się rozgrywki w Lidze Młodzików MZSS 2018. W miniony weeend odbyły się zawody finałowe cyklu.

Rywalizacja trwała cały rok. Drużynowo najlepsi byli zawodnicu LOK Bastion.

Wysokie miejsca zdobyli reprezentanci klubu z Kęt. Kacper Piętka odpadł dopiero po 18 strzałach. Wystarczyło mu do szóstego miejsca. Zaciętą walkę, zakończoną happy endem, stoczyła Julia Kowalska. Z przewagą 2,8 pkt. zwyciężyła w finałach karabinu.

W finale pistoletu wystąpiło trzech strzelców z LOK Bastion. Bardzo dobrze zaczął Kacper Dźwigoń. W kolejnej fazie w jego poczynania  wkradła sie nerwowość, co wykorzystali rywale. Ostatecznie jednak wygrał. Jakub Bratek po dobrym początku ostatecznie uplasował się na siódmym miejscu. Piotr Wierzbiński zaczął słabo i nie zdołał się wybronić. W końcowej klasyfikacji był jedenasty.