Marta Lach z Głębowic wystartuje na igrzyskach olimpijskich

Redakcja eFO  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   10 lipca 2024 14:50
Udostępnij

Marta Lach z Głębowic, mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym, będzie reprezentować Polskę na letnich igrzyskach olimpijskich w Paryżu, które rozpoczynają się 26 lipca.

Już 26 lipca rozpoczynają się letnie igrzyska ilimpijskie w Paryżu, a jedną z reprezentantek naszego regionu będzie Marta Lach, utalentowana kolarka z Głębowic. Marta, Mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym z 2020 roku, ma już za sobą udział w olimpiadzie w Tokio, gdzie również reprezentowała nasz kraj.

„Jestem dumna i szczęśliwa, że po raz kolejny będę reprezentować Polskę na tej największej sportowej imprezie . Trzymajcie kciuki za mnie, całą kolarską reprezentację i wszystkich olimpijczyków” – napisała Marta Lach w mediach społecznościowych, ciesząc się z możliwości udziału w tak prestiżowym wydarzeniu.

Kolarka wystartuje 27 lipca w jeździe indywidualnej na czas, a 4 sierpnia weźmie udział w wyścigu ze startu wspólnego. Jej przygotowania do zawodów były intensywne i pełne wyzwań, ale Marta jest zdeterminowana, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki i godnie reprezentować Polskę na światowej arenie.

Marta Lach jest nie tylko wybitną sportsmenką, ale także inspiracją dla młodych sportowców. Jej zaangażowanie, pasja i determinacja są doskonałym przykładem tego, co można osiągnąć ciężką pracą i poświęceniem. Wszystkim olimpijczykom życzymy powodzenia, a Martę Lach będziemy wspierać całym sercem podczas jej startów na igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Trzymamy kciuki za Martę!