ŁKS Soła zaprasza na bezpłatne treningi

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   12 stycznia 2019

Łyżwiarski Klub Sportowy zaprasza młodych ludzi w wieku od czterech do 18 lat na zajęcia nauki jazdy na łyżwach, które odbędą się na białym orliku.

Zajęcia są bezpłatne

Swoich sił może spóbować każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym od 4 do 18 lat i chce nauczyć się jeździć na łyżwach, poprawić technikę i dobrze się bawić. Jedynym ograniczeniem jest konieczność posiadania własnych łyżew, gdyż nie będzie możliwości ich wypożyczenia.

,,Zaczynamy od 24 stycznia. Terminy mogą ulec jednak zmianie z uwagi na pogodę. Godziny ustalają trenerzy telefonicznie” – tłumaczy Grzegorz Baranowski z zarządu Soły.

Małe grupy

Grupy treningowe będą liczyć maksymalnie dziesięć osób na dwóch trenerów. W przypadku dzieci przedszkolnych grupy będą ośmioosobowe. Możliwe są też zajęcia indywidualne, jednak ich terminarz będzie ustalany osobno.

,,Chcemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli  oderwać młodych ludzi smartfonów i telewizorów  oraz zainteresować ich tym widowiskowym sportem. Jeśli ktoś zechce trenować na poważnie, to podejmiemy  nim współpracę” – dodał Baranowski.

Zapisy:

Rodzice mogą zapisać swoje dzieci dzwoniąc pod numer telefonu 693 993 241. Zajęcia odbędą się na białym orliku przy szkole podstawowej nr 5 w Oświęcimiu.

Do pobrania regulamin

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa