Kto z kim zagra w turnieju Morena Cup z eFO?

Jola Wodniak  |   Fakty mocno sportowe  |   2 lipca 2020 14:00

W Take a Break w Oświęcimiu odbyło się losowanie grup do szóstej edycji Turnieju Tenisowego Morena Cup. Turniejowi patronują Fakty Oświęcim.

Zawodnicy muszą do 29 sierpnia rozegrać mecze w grupach. Później rozpocznie się faza pucharowa, a finał zaplanowany jest na 12 września.

Przedstawiamy grupy, w których zagrają sportowcy:

Grupa A

1. Tomasz Wojtarowicz
2. Tomasz Paluch
3. Maciej Kiryluk
4. Janowiak Darek
5. Maciej Korczyk
6. Marcin Moskała
7. Tomek Kucharczyk

Grupa B

1. Piotr Kołek
2. Marcin Kuśnierz
3. Bogacz Wiesław
4. Kolasa Rafał
5. Andrzej Rybak
6. Sławomir Wiertel
7. Artur Budzowski

W poprzedniej, piątej edycji turnieju zwycięzcą został Rafał Kolasa, drugie miejsce przypadło Tomaszowi Paluchowi, a trzecie miejsce zajął Sławomir Wiertel. Kto będzie w tym roku zwycięzcą okaże się we wrześniu.

Wówczas podczas finału odbędzie się tradycyjna zbiórka na rzecz potrzebujących dzieci. Tym, razem grupa sportowców – amatorów wesprze Nikolkę Kurpas z Brzeszcz, która pilnie potrzebuje operacji biodra.

 

Tak było podczas finału w ubiegłym roku:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa