Kto będzie najlepszym Sportowcem Roku?

Jola Wodniak  |   Fakty mocno sportowe  |   16 lutego 2020 07:43

Kapituła corocznego konkursu na Sportowca Roku Gminy Przeciszów wybrała najlepszą dziesiątkę sportowców 2019 roku. Poznamy ich dzisiaj o godz. 17.

Laureatów Plebiscytu na Sportowca 2019 roku będziemy mogli zobaczyć na uroczystej Gali, która odbędzie się dzisiaj w Domu Kultury w Przeciszowie o godzinie 17. Gościem specjalnym będzie Andrzej Wyroba.

Andrzej Wyroba

Jest trenerem z najwyższą licencją UEFA Elite Youth A do pracy z młodzieżą w Polsce. W swojej karierze trenerskiej przeszedł wszystkie szczeble począwszy od pracy z młodzieżą w TS Podbeskidziu Bielsko-Biała, następnie praca na szczeblu centralnym w Klubach Pierwszoligowych TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Dolcan Ząbki oraz klubach Ekstraklasowych TS Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Wisła Płock. Pracował również w Młodzieżowej Reprezentacji Polski do lat 18 oraz 19. 

Fakty Oświęcim kolejny rok sprawują patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Tak było rok temu:

Martyna Galus Sportowcem Roku – FILMY, FOTO

 

Zobacz również:

Krzysztof Żebro: Od młodzieży wszystko się zaczyna

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .