Kończy się kolejna edycja projektu Umiem pływać – FOTO

0 Redakcja FO  |   Fakty mocno sportowe  |   11 czerwca 2019 16:54

Uczniowie szkół podstawowych z Oświęcimia kończą projekt Umiem pływać, dzięki któremu mają możliwość uczęszczania na bezpłatne lekcje pływania.

Dzięki tej inicjatywie uczniowie szkół podstawowych mają szansę nie tylko zdobyć umiejętności pływackie, ale też rozwijać swoje sportowe talenty.

W sumie w projekcie wzięło udział 180 dzieci z drugich i trzecich klas wszystkich szkół podstawowych w Oświęcimiu.

„Podsumowanie tych działań to właśnie udział dzieci w zawodach i zaprezentowanie swoich umiejętności przed rodzicami, opiekunami, dyrektorami szkół oraz wychowawcami”– informuje Ewelina Sikora z kadry UKS Ósemka w Oświęcimiu.

Nad prawidłowością zawodów czuwała komisja sędziowska. Kadra trenerska wspierała całymi siłami młodych pływaków nie szczędząc im uśmiechów.

„Ogromny stres, który towarzyszy pływakom szybko mija po otrzymaniu medalu i zamienia się w uśmiech, który na twarzach dzieci maluje się sam. Młodym pływakom życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji nad wodą” – dodaje trenerka.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa