Julia Chmura mistrzynią oyama karate

Jan Maciej Tetich  |   Fakty mocno sportowe  |   6 listopada 2016 13:04

Przeciszowianka Julia Chmura została najlepszą zawodniczką Otwartego Pucharu Polski Wschodniej Oyama Karate PFK w Padwi Narodowej na Podkarpaciu. W rywalizacji uczestniczyło łącznie 160 zawodniczek i zawodników.

Puchar zorganizował Tarnobrzeski Klub Karate. Na macie stanęli karatecy z Kozienic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Wadowic, Oświęcimia, Bielska-Białej, Herbów, Sandomierza, Rzeszowa, Białegostoku i Lublina.

Najlepiej na zawodach zaprezentowała się Julia Chmura wygrywając swoje walki przed czasem. Zdobyła puchar za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii „Lekki kontakt” juniorek młodszych.

Ponadto sędziowie uznali ją za najlepszą zawodniczkę Otwartego Pucharu Polski Wschodniej Oyama Karate Polskiej Federacji Karate Reprezentantka Małopolskiego Klubu Karate, sekcja Wadowice, i uczennica Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu przywiozła z Padwi nie tylko najwyższy tytuł, ale i nagrodę.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .