Jedenastka na jedenastego listopada

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   8 listopada 2018

W niedzielę 11 listopada, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się impreza sportowa ,,Jedenastka na jedenastego listopada”.

Można sie jeszcze zapisać do biegu. To już dziewiąta edycja tego wydarzenia. Uczestnicy zbiorą się na  starcie na oświęcimskim rynku. Wystartują o godz. 14.

,,Czemu  Jedenastka na 11 Listopada”, bo czeka na Was 11 kilometrowa trasa wiodąca bulwarami Soły i ulicami okalającymi Rynek w Oświęcimiu, zamykająca się w trzech pętlach. Niech te symboliczne 11 kilometrów Was nie przestraszy, choć to zawody biegowe z nagrodami dla najszybszych to trasę można pokonać marszem (z kijami lub bez), truchtem czy spokojnym biegiem. Zapewniamy, że atmosfera imprezy i okazja, dla której jest ona organizowana, sprawią że poczujecie się wyjątkowo i w najlepszy możliwy sposób będziecie cieszyć się tą okrągłą i historyczną rocznicą odzyskania wolności przez Polskę” – tłumaczy Dariusz Papuga, prezes Zadyszki Oświęcim, która jest organizatorem biegu.

Organizatorzy zapraszają też tych, którzy nie czują się na siłach, by podjąć wysiłek sportowy, do kibicowania uczestnikom za pomocą narodowych barw. Z powodu biegu wystąpią tymczasowe utrudnienia komunikacyjne w rynku.

Szczegóły dotyczące zapisów na bieg  i jego regulamin dostępne są na stronie zadyszka.org.pl

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa