Jeden Odjazdowy Bibliotekarz wygra rower

0 Redakcja FO  |   Fakty mocno sportowe  |   21 maja 2019 07:00

W niedzielę 26 maja o godzinie 10 z Parku Rodzinnego w Chełmku po raz kolejny wyruszy Odjazdowy Bibliotekarz, nagrodą główną jest rower.

Impreza organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Topolowej 8 w Chełmku jednoczy ze sobą bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków dwóch kółek i słowa pisanego. Na mecie na uczestników czekają liczne atrakcje, między innymi bookcrossing, czyli wymiana książek z innymi fanami literatury.

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. W tym roku Chełmek po raz kolejny dołączył do kilkuset miast w całej Polsce.

Do wygrania rower

Trasa tegorocznego rajdu wynosi około 22 kilometrów i tradycyjnie biegnie przez leśne ścieżki rowerowe. Prawie wszystkie atrakcje jakie czekają na naszych uczestników w tym m.in. losowanie głównej nagrody – roweru czy innych równie rowerowych gadżetów. W tym roku ich grono powiększyło się co jeszcze bardziej nas cieszy.

Start 26 maja godz. 10 w Parku Rodzinnym w Chełmku. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a zapisać się można do wtorku 21 maja. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 33 846 13 36.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa