Ferie zimowe z Beskid Team – FILM

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   26 października 2019 13:55

Oświęcimski Klub Sportowy Beskid Team prowadzi zapisy na wyjazd dzieci i młodzieży na zimowisko. To najlepsze  aktywne zimowisko dla dzieci i młodzieży.


Każdy znajdzie coś dla siebie

Podczas wypoczynku pod okiem kadry doświadczonych instruktorów można będzie posmakować uroków białego szaleństwa.

„Podobnie jak i latem, tak i przy dobieraniu wyjazdów zimowych największy nacisk będziemy kłaść na ciekawe i pełne atrakcji programy, przygotowywane przez doświadczoną kadrę. W wielu miejscach spotkać będzie można tych samych instruktorów i wychowawców, którzy współpracują z nami również w okresie letnim” – zapraszają organizatorzy.

Opieka

W Beskid Team pracuje profesjonalna i sprawdzona kadra z wyższym wykształceniem pedagogicznym. To nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkole, jak i na obozach sportowo-rekreacyjnych.

Półkolonia narciarska

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na zdrowie dzieci i młodzieży. Pomaga kształtować ich charakter oraz podnosi odporność każdego organizmu. Białe szaleństwo w grupie rówieśników jest dla dziecka również okazją do wspaniałej zabawy.

„Chcąc zapewnić aktywny wypoczynek swoim pociechom podczas ferii zimowych, zachęcamy do skorzystania z propozycji wyjazdów na narty i snowboard w ramach półkolonii” – mówi ekipa Beskid Team.

 

 

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, która pragnie spędzić ferie zimowe w sposób ciekawy i aktywny. Beskid Team łączy naukę z zabawą, dzięki czemu ich podopieczni bez problemów zdobywają pierwsze narciarskie szlify oraz doskonalą nabyte wcześniej umiejętności.

 

 

Zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie

„Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia do dzieci, dlatego nasi podopieczni, rozpoczynający swoją przygodę z narciarstwem i snowboardem, będą objęci opieką przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów” – zapewnia organizator – „Dzieci korzystać będą z tras o adekwatnym do ich umiejętności poziomie trudności. Szusować będziemy po beskidzkich stokach”.

Zapisy

Zachęcamy do rezerwacji ostatnich miejsc na zimowisko w Wiśle. Zapisy na stronie ksbeskidteam.pl oraz mistrzowskieobozy.pl

Aktywne wakacje 2020

Jastarnia: obóz szkoleniowy windsurfing 25.06-04.07
Łeba: militarny, taniec, aktywna kolonia 25.07-04.08
Darłówko: militarny, taniec, aktywna kolonia 2.08-11.08
Jastrzębia Góra: militarny, taniec, aktywna kolonia 20.08-29.08

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej ksbeskidteam.pl oraz na fanpage’u klubu na Facebooku

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa