Dominika Chylińska najlepszą juniorką w Polsce – FOTO

0 Redakcja FO  |   Fakty mocno sportowe  |   11 stycznia 2019

Według rankingu OYAMA PFK Dominika Chylińska jest najlepszą juniorką w Polsce. Oliwia Greczner, Anna i Ela Ferenc otrzymali wyróżnienie.

W rywalizacji sportowej w ubiegłym roku wzięło udział 36 klubów zrzeszonych w OYAMA Polskiej Federacji Karate. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 258 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych.

“Jest to duży sukces moich zawodników karate potwierdzający ich świetną dyspozycje i poziom sportowy, choć co roku znajdowaliśmy się w tym rankingu to pierwszy raz znalazło się aż czterech zawodników naszego klubu” – powiedział Mariusz Pawlus, prezes i trener Oświęcimskiego Klubu Karate.

Tuż za podium znalazła się Katarzyna Kotapka, złota medalistka Pucharu Europy oraz Adam Dzięgiel, mistrz Polski.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa