Diamentowy Spin z udziałem zawodników Unii

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   6 kwietnia 2021 19:53

Łyżwiarze wzięli udział w Diamentowym Spinie w Katowicach. Podajemy wyniki kategorii, w których startowali zawodnicy oświęcimskich klubów:

Solistki senior:
1. Karolina Białas UKŁF Spin Katowice (130,60), 2. Angelika Knap UKŁF Unia Oświęcim (81,03). Startowały 2 zawodniczki.

Soliści junior:
1. Szymon Derechowski Unia (104,94), 2. Mikołaj Pauliczek Unia (89,85). Startowało 2 zawodników.

Solistki junior:
1. Gabriela Pauliczek Unia (79,84), 2. Maja Krzysiak GKS Stoczniowiec Gdańsk (78,94), 3. Tatiana Kasprzyk Spin (76,50). Inne zawodniczki Unii: 4. Joanna Śnieżek (64,48). Startowało 6 zawodniczek.

Soliści klasa złota U13:
1. Marian Klus KS Cieszyn (35,59), 2. Karol Juras Unia (27,67). Startowało 2 zawodników.

Solistki klasa złota:
1. Weronika Ferlin UIKŁF Piruette Opole (55,59), 2. Aleksandra Janikowska Piruette (46,44), 3. Aleksandra Stańczyk Spin (46,39). Zawodniczki Unii: 8. Julia Domagalska (38,01), 11. Emilia Kiełbaśnik (35,93), 14. Zuzanna Dąbrowska (32,20). Startowało 17 zawodniczek.

Klasa srebrna solistki U11:
1. Tereza Czernikova KS Cieszyn (38,49), 2. Julia Subocz Piruette (35,47), 3. Anna Zielińska Unia (33,16). Zawodniczki Unii: 8. Sabina Sośniok Unia (30,43), 12. Alicja Michalak (29,27), 14. Liwia Kolniak (28,37), 16. Hanna Hoła (27,54), 19. Anna Nowak (26,90). Startowałoo 29 zawodniczek.

Solistki klasa brązowa U9:
1. Agata Nakonieczny Unia (26,94), 2. Zara Antosikova KS Cieszyn (26,54), 3. Emilia Stanek KS Edge Katowice (26,29). Inne zawodniczki Unii: 14. Kalina Krakowczyk (23,68), 15. Noemi Jakubiec (23,32), 19. Zofia Zając (22,28), 20. Katarzyna Janik (21,99), 21. Amelia Trepis (18,23), 28. Blanka Kubarek (17,18), 30. Zuzanna Baran (15,43), 32. Julia Jankowska (15,29). Startowały 34 zawodniczki.

Soliści klasa wstępna U7:
1. Maciej Cyran KŁF Lajkonik Kraków (7,20), 2. Wojciech Sośniok Unia (2,90). Startowało 2 zawodników.

Solistki klasa wstępna U7:
1. Laura Tlatlik Edge (21,18), 2. Olga Jekiełek Unia (17,51), 3. Melania Strzelec Edge (17,49). Inne zawodniczki Unii: 12. Urszula Blarowska (6,51), 13. Anna Gąsior (5,60), 14. Pola Lach (4,78). Startowało 14 zawodniczek.

Grupy dodatkowe:
Solistki klasa złota U18:
1. Aleksandra Mędela Unia (37,09), 2. Patrycja Konopka Edge (34,13), 3. Karina Kadzik KS SkateFan Kraków (33,99). Startowało 5 zawodniczek.

Solistki klasa wstępna U9:
1. Emilia Cieślar Piruette (17,23), 2. Natalia Witek Unia (14,55), 3. Łucja Kotwica Unia (10,12). Startowały 3 zawodniczki.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .