Challenge karateków z Katowic w Jastrzębiej Górze – FILM

Jola Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   9 lipca 2020 12:50

Sportowcy z Katowickiego Klubu Sportowego Karate wykonali Challange dla Nikolki Kurpas podczas obozu treningowego w Jastrzębiej Górze.

Młodzi ludzie chętnie wykonali pompki dla 13-latki z Brzeszcz. Towarzyszył im Tomasz Najduch, pochodzący z Oświęcimia sensei.

Do wykonania zadania nominowali Mariusza Pawlusa z Oświęcimskiego Klubu Sportowego Karate oraz jego podopiecznych. Zachęcamy do kolejnych działań charytatywnych.

 

 

Nikolka

Odpowiednie leczenie i rehabilitacja może poprawić funkcjonowanie i komfort życia dziecka, i nie zatrzyma procesu rozwoju (osiągniętego na miarę możliwości dziecka), który cały czas musi być stymulowany. Nie jest w stanie zaspokoić swoich potrzeb, nawet tych elementarnych

Dziewczynka nie porusza się samodzielnie, nie mówi. W nocy śpi niewiele ze względu na cierpienie spowodowane przykurczami, skrzywionym kręgosłupem i innymi dolegliwościami, a przede wszystkim, ogromnym bólem bioderka, które usadowiło się poza panewką stawu.

13-latka

Wymaga całkowitej i całodobowej opieki i pomocy oraz wymaga przeszczepu komórek macierzystych, na co z wielkim trudem są już gromadzone pieniądze. Brakuje ich jednak bardzo wiele.

Zachęcamy do pomocy Nikolce, więcej informacji na facebook.com/NikolkaKurpas. Pomóc małej brzeszczance można wpłacając dowolną kwotę na portalu siepomaga.pl

 

FunkyFeet Kęty – Gym & Fitness przekazuje na licytację trzeci z czterech bonów podarunkowych na Aukcje dla Nikolki…

Opublikowany przez Magdalenę Kapicą Wtorek, 7 lipca 2020

 

Gustowna pufa od Homla, NOWA. Wymiary wys. 40 cm. x 33 cm. Zapraszam do podbijania na rzecz Nikolki. * aukcja trwać…

Opublikowany przez Magdalenę Kapicą Czwartek, 9 lipca 2020

 

Kochani, dzięki naszemu wspaniałemu darczyńcy firmie Plantpol z Zaborza na aukcję trafia CALADIUM.* wyjątkowe kolory…

Opublikowany przez Magdalenę Kapicą Niedziela, 5 lipca 2020

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .