Reklama
22 czerwca 2026, poniedziałek
Bo najlepszy jest - oświęcimski UKS - FILM, FOTO
- Jola Wodniak
- Inne dyscypliny
- 20 czerwca 2019
- 15:09
Reklama
W zawodach rangi ogólnopolskiej świetnie spisali się pływacy z Ósemki. Oświęcimscy zawodnicy zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. Pokonali 29 klubów.
Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali:
- Machulak Kamil 6a 4m 200 m st. klasycznym, 5m 100 m st. klasycznym, 7m 400 m st. dowolnym, 6 m w sztafecie 4x50 m mix, 5m 4x50 m zmiennym mix
- Czerwik Krzysztof 6a 8m 100 m st. motylkowym, 5 m 4x50 m st. zmiennym mix, 6m 4x50 m st. dowolnym mix
- Woźnicki Dominik 6a 8m 200 m st. grzbietowym, 5m 4x50 m st. zmiennym mix, 10 m 100m st. grzbietowym
- Miodońska Wiktoria 6a 4m 100 m st. grzbietowym, 6m 100 m st. dowolnym, 4m 200 m st. grzbietowym, 6 m 4x50 m st. dowolnym
- Czuba Adrian 8 m 100 m st. motylkowym, 9 m 100 m st. grzbietowym, 6 m 4x50 st. dowolnym
- Juda Aleksandra 2m 200 m st. klasycznym, 5 m 200 m st. zmiennym, 4 m 100 m st. motylkowym, 5 m 400 m st. dowolnym
„Ciężka i cierpliwa praca u podstaw przynosi efekty. Naszym zadaniem jest wszechstronne przygotowanie dzieci do wyczynowego pływania na najwyższym poziomie. Rywalizacja drużynowa jest do tego doskonałym środkiem"- mówi z dumą Krzysztof Jakubik, prezes Uczniowskiego klubu sportowego Ósemka.
Radość pływaków nie miała końca
https://www.facebook.com/uksosemkaoswiecim/videos/1085559268309598/?__xts__[0]=68.ARCBpqcCI5bQ51PrdxSGH6FTtSRLV2ae__z6sK9TFKRM0cWUvgqafL0DCeXk8HTE1UxOMxxH5OqnyEunHT9VgUslUlnrS1SbgnT2qRGFWtrrl2ONSHkH0xvsUVco2eorrUD-NeZub2CAQGKwa3QPfVLlh28jeWOhfKaA5kqsjKlBBNLT6fhg3m_XY-Cwp26zi9yBq45GREWqUuea7ozBbpTey8EpJQtsTDtc-TQmz6APyYhXS3dhC3_XB0-UBmRIrBx45mm-BhHozG3_upesjKkxKegnMpWioyZIOAoHGg3vh86a9Oww88p0vCrsXc20h25Lf4L4RroBI2LDqoIXXBVlYiUJEGCKtlh6DGMI&__tn__=-R