Bieg o Złote Gacie z Faktami Oświęcim

Jola Wodniak  |   Fakty mocno sportowe  |   17 lutego 2020 10:42

Bieg o Złote Gacie to impreza znana w całej Polsce. Co roku na malowniczej 10-kilometrowej trasie można powalczyć o to jedyne w swoim rodzaju trofeum. 

Profesjonalna i sprawna organizacja zawodów oraz wyjątkowa atmosfera z „przymrużeniem oka” sprawia, że przyjeżdżają do nas ludzi, którzy to po prostu kochają.

Zawodnicy startują w kilku kategoriach

Wszyscy, którzy przekraczają linię mety otrzymują oryginalne medale w kształcie złotych spodenek, co roku w innym fasonie, z ciekawym mottem umieszczonym na wstążce, które są gratką dla kolekcjonerów.

Tradycją jest również koszulka, którą projektują znani graficy, m.in.: Tomek Minkiewicz, Łukasz Zabdyr, ZUCH Rysuje, Maciej Łazowski i inni. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki – zwycięzcy biegu i chodu techniką Nordic Walking otrzymują uszyte specjalnie na tą okazję „Złote Gacie”.

 

 

„W tym roku przygotowaliśmy gratkę dla najmłodszych biegaczy, podczas imprezy po raz pierwszy wystartuje Bieg o Złote Gatki” – cieszy się Beata Jagiełło z OK w Brzeszczach.

Program zawodów 28 marca:

godz. 7.30 -10.30 – otwarcie biura zawodów
godz. 11.00 – START – bieg i Nordic Walking 10 km
godz. 13.00 – wręczenie nagród dla najlepszych zawodników, zakończenie imprezy.

Regulamin i zapisy są dostępne na stronie biegBrzeszcze.pl

„Zapraszamy zawodników, biegaczy oraz maszerujących z kijami do udziału i zaplanowania sobie tej imprezy w swoim kalendarzu” – dodaje Beata Jagiełło.

 

Organizatorem biegu jest Ośrodek Kultury w Brzeszczach. Partnerami biegu są Urząd Gminy Brzeszcze, Powiat Oświęcimski, Uczniowski Klub Sportowy w Brzeszczach, Stowarzyszenie LA Masters. Partonat honorowy nad biegiem objął Radosław Szot, burmistrz Brzeszcz, a medialnym partnerem biegu są Fakty Oświęcim.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .