Arena Grand Prix Puchar Polski z udziałem SMS Oświęcim – FOTO

Jakub Konior  |   Fakty mocno sportowe  |   5 listopada 2019 17:02

616 pływaków z 82 klubów rywalizowało na oświęcimskiej pływalni. W zawodach świetnie prezentowali się zawodnicy z powiatowej Dwójki.

W kategorii open na dystansie 400 metrów stylem dowolnym po zaciętej walce zwyciężył, Michał Daszkiewicz. Warto podkreślić, że reprezentant oświęcimskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w pływaniu osiągnął tym samym znakomity rezultat, okraszony rekordem życiowym.

„Podczas dwudniowych zawodów świetnie spisał się Mateusz Dubas, który wywalczył pierwsze miejsce na 200 metrów stylem zmiennym, drugie miejsce na 400 metrów stylem zmiennym oraz drugą lokatę na 200 metrów stylem klasycznym” – wylicza trenerka, Alicja Woźnicka.

Na drugim miejscu podium za wyścig na dystansie 200 metrów stylem dowolnym znalazła się Marta Klimek. Wysokie drugie miejsce należało również do Wiktora Grzegorczyka, który płynął na dystansie 800 metrów stylem dowolnym. Dwukrotnie na trzecim miejscu w wyścigach na 200 i 400 metrów stylem zmiennym widniał Przemysław Suchański.

„Na trzecim miejscu w wyścigu na 400 metrów stylem zmiennym finiszowała również Zuzanna Nowak, która znacznie poprawiła swój najlepszy rezultat” – dodaje Alicja Woźnicka.

W trakcie zawodów swój rekord życiowy poprawił także Kamil Sieradzki, który znalazł się na trzecim miejscu podium za wyścig na 200 metrów stylem motylkowym. Powód do zadowolenia miała również Anna Kempa, która wywalczyła trzecią lokatę na 200 metrów stylem zmiennym.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa