Wciąż gorąco, ale spadnie deszcz

0 Marcin Cichowski  |   Meteo  |   13 kwietnia 2018

W piątek pojawi się zachmurzenie. Może przelotnie popadać deszcz, a w godzinach popołudniowych prognozuje się burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni.

Zachmurzenie kłębiaste umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu, możliwa jest też burza. Termometry maksymalnie pokażą 24 st. C. Będzie wiał wiatr południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny, w porywach do 50-60 km/h. Ciśnienie około południa 984 hPa, waha się.

Powiat oświęcimski na fotografiach

Lubisz fotografować przyrodę? Chcesz się pochwalić swoimi zdjęciami? Możesz to zrobić w FO. Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@faktyoswiecim.pl w tytule wiadomości wpisując METEO.

Twórz z nami zakładkę Wasze zdjęcia

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa