Trzeci szczyt antysmogowy odwołany

Redakcja eFO  |   Meteo  |   16 marca 2021 15:00

Aspekty finansowe realizacji Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego w powiecie oświęcimskim to temat trzeciego szczytu antysmogowego.

Spotkanie miało się rozpocząć w czwartek 25 marca o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu. W związku z pogarszająca się sytuacją epidemiologiczną, zarząd powiatu  zdecydował o odwołaniu spotkania.

„Szczyt odbędzie się w terminie późniejszym, o czym odpowiednio wcześniej poinformujemy” – informują organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w wersji online

Udział w szczycie będzie możliwy za pośrednictwem łącza internetowego, dzięki któremu mieszkańcy naszego regionu będą mogli wysłuchać wystąpień prelegentów oraz wypowiedzi włodarzy w panelu dyskusyjnym. Link do wydarzenia zostanie wkrótce udostępniony na Facebooku i stronie internetowej powiatu oświęcimskiego.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .