Sprawdzą, czym mieszkańcy ogrzewają domy

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Meteo  |   7 lipca 2018

Od poniedziałku 9 lipca do 31 października Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z Ustronia na zlecenie oświęcimskiego magistratu dokona inwentaryzacji sposobu ogrzewania domów.

“Ankieterzy będą posiadać stosowne upoważnienia prezydenta Oświęcimia i dowód osobisty. Inwentaryzacja będzie polegała na wypełnieniu ankiety opracowanej na potrzeby Programu ochrony powietrza dla Województwa Małopolskiego – “Małopolska w zdrowej atmosferze”. Pytania dotyczą sposobu ogrzewania: rodzaj kotła oraz stosowanego paliwa, wieku i stopnia ocieplania budynków i zajmują ok. 10 minut” – informuje Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu – “W ten sposób pozyskane zostaną dane o strukturze ogrzewania budynków w Oświęcimiu”.

W razie pytań i wątpliwości lub potwierdzenia tożsamości ankietera prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska Wydziału Gospodarki Miejskiej 33 842 91 29.

“Prosimy mieszkańców Oświęcimia o przyjęcie ankieterów i poświęcenie na potrzeby inwentaryzacji kilku minut” – dodaje rzeczniczka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa