Śnieżnie i wietrznie

0 x-news / Agencja TVN  |   Meteo  |   12 stycznia 2019

W ciągu najbliższej nocy synoptycy prognozują opady śniegu i deszczu. Możliwe są zawieje i zamiecie śnieżne. Opadów także nie zabraknie.

NOC: okresami synoptycy prognozują opady śniegu. Temperatura wyniesie minimalnie -1 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Rozpędzi się w porywach do 45 km/h. Ciśnienie spadnie, o północy barometry wskażą 978 hPa.

DZIEŃ: okresami popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, z południowego zachodu. Wiatr rozpędzi się w porywach do 60 km/h. Ciśnienie spadnie, po południu barometry pokażą 973 hPa.

 

Tymczasem na naszym profilu facebookowym:

⛄️⛄️⛄️ 4-metrowy bałwan⛄️⛄️⛄️Ulepił go Mati i Krzyś, a pomagał Jasiu i Stasiu ⛄️Bałwan stoi w miejscowości Góra w Miedźna (gmina) ⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️⛄️Dziękujemy za przesłanie fotki!:)

Opublikowany przez Fakty Oświęcim / Meteo FO Sobota, 12 stycznia 2019

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa