Ponowna akcja społeczna: Drugie życie choinki

Jola Wodniak  |   Fakty,Meteo  |   3 stycznia 2021 14:38

Jacek Głąb ponownie chce adoptować świąteczne choinki kupione w doniczkach, które najczęściej po świuętach lądują w śmietnikowych altankach.

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

 

Akcję Jacek zapoczątkował w ubiegłym roku

Mieszkańcy, również powiatu oświęcimskiego podarowali wówczas 210 choinek. Dodatkowe 40 zebrał porzucone przy śmietnikach. Zachęca, by drzewka podarować jemu.

„Jestem szczęśliwy, że mogłem zrobić coś dobrego dla naszej przyrody i Wy mi w tym pomogliście. Wasze choinki utworzyły przepiękny las” – mówi Faktom Oświęcim pan Jacek.

 

 

Drugie życie dla Choinki

Drzewka trafią na działkę pomysłodawcy w Gierałtowiczkach i utworzą w przyszłości las. Pan Jacek ma bowiem nadzieję, że większość z nich się przyjmie tak, jak w ubiegłym roku.

„Chcesz się pozbyć takiej choinki, możesz zadzwonić do mnie pod numer 664 651 166. Odbieram osobiście, a za drzewko daję symbolicznie czekoladę” – wyjaśnia pomysłodawca akcji.

 

 

„Zachęcam mieszkańców powiatu oświęcimskiego do przekazania mi niepotrzebnych drzewek.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.