Pogodny, słoneczny czwartek

0 x-news  |   Meteo  |   11 października 2017

W czwartek pogoda zapowiada się słoneczna, popołudniu może się zachmurzyć. Temperatura wahać się będzie od 12 do 18 stopni Celsjusza.

Noc w powiecie oświęcimskim

Okresami spadnie deszcz. W nocy termometry wskażą przynajmniej 9 stopni Celsjusza. Powieje umiarkowany zachodni wiatr, który w porywach osiągnie prędkość do 40 kilometrów na godzinę. Ciśnienie wyniesie 991 hPa, po czym spadnie.

Dzień w powiecie oświęcimskim

Miejscami spadnie deszcz, ale raczej będzie słonecznie. Termometry wskażą do 15 stopni Celsjusza, a umiarkowany i dość silny wiatr zachodni powieje z prędkością do 50 kilometrów na godzinę.

Powiat oświęcimski na fotografiach

Lubisz fotografować przyrodę? Chcesz się pochwalić swoimi zdjęciami? Możesz to zrobić w FO. Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@faktyoswiecim.pl w tytule wiadomości wpisując METEO.

Twórz z nami zakładkę Wasze zdjęcia

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa