Podarowaliście kilkadziesiąt roślin i donic – FILM, FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty,Meteo  |   23 kwietnia 2021 11:41

To była bardzo udana akcja #PodzielSięZielonym, którą zorganizowało stowarzyszenie Pozytywni, oświęcimscy społecznicy.

Mieszkańcy powiatu oświęcimskiego podarowali 33 kwiaty, kilkadziesiąt doniczek, a także kilkadziesiąt kilogramów plastikowych nakrętek i zużytych baterii.

„Ogromnie Wam dziękujemy za wszystkie roślinki: małe i duże, na rozsady, a także za piękne doniczki, do których możemy teraz przesadzić roślinki, by potem wystawić je na aukcje charytatywne” – mówią Pozytywni.

#PodzielSięZielonym

W stowarzyszeniu specjalistką od roślin jest Joanna Makos, która w domu już ma niezłą dżunglę. Udowadnia, tym że ma rękę do roślin. Joanna teraz zajmie się roślinami – przesadzi, rozsadzi, poczeka, aż będą gotowe, by znaleźć nowy dom i wystawi je na facebookowej aukcji.

 

 

„Zapewniamy, że nasze stowarzyszenie nie pobiera żadnych opłat, czy prowizji za nasze działania. Sto procent datków na naszych aukcjach trafia bezpośrednio do skarbonek naszych podopiecznych” – gwarantują Pozytywni.

Końcem kwietnia będziecie je mogli zdobyć w grupie Pozytywni – Aukcje Dzieciom (https://www.facebook.com/groups/pozytywniaukcjedzieciom)

Pozytywni już organizują kolejne wydarzenie – 3. akcję #PodzielSięPozytywnie i wietrzenie szafy, podczas którego będą czekać między innymi na książki, kwiaty, zabawki i wiele, wiele innych rzeczy, których już ktoś nie potrzebuje. 

„Damy im drugie życie i przekażemy na ratowanie zdrowia naszym podopiecznym” – zapewniają Pozytywni.

 

Więcej w wydarzeniu, które odbędzie się 8 maja:

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .