Możliwe zawieje śnieżne

0 Marcin Cichowski  |   Meteo  |   3 grudnia 2017

Ci, którzy liczą na pogodny poniedziałek, mogą się mocno zawieść. Mocno powieje, co miejscami będzie owocować zawiejami śnieżnymi.

W nocy miejscami należy spodziewać się opadów śniegu, deszczu i deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą przynajmniej od -5 stopni Celsjusza. Z umiarkowaną siłą powieje wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, który w porywach osiągnie prędkość do 35 km/h.

Okresami należy spodziewać się opadów śniegu. W dzień termometry wskażą co najwyżej jeden stopień Celsjusza. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach do 45 km/h, powodujący zawieje śnieżne, zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 991 hPa i wzrośnie.

Powiat oświęcimski na fotografiach

Lubisz fotografować przyrodę? Chcesz się pochwalić swoimi zdjęciami? Możesz to zrobić w FO. Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@faktyoswiecim.pl w tytule wiadomości wpisując METEO.

Twórz z nami zakładkę Wasze zdjęcia

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa