Kiedy będziemy w końcu oddychali czystym powietrzem?

0 Marcin Cichowski  |   Meteo  |   28 lutego 2018 15:36

Chcesz wiedzieć więcej o smogu, o tym jak skutecznie z nim walczyć oraz zagrożeniach dla naszego zdrowia, które niesie? Oświęcimski Alarm Smogowy i Cafe Bergson organizują spotkanie informacyjne.

“Przyjdź na spotkanie z doktorem Jakubem Jędrakiem z Polskiego Alarmu Smogowego, które odbędzie się już w środę, 28 lutego o godzinie 18 w Cafe Bergson w Oświęcimiu” – zapraszają organizatorzy.
Jakub Jędrak
Członek Polskiego Alarmu Smogowego, należy do Krakowskiego Alarmu Smogowego i Warszawy Bez Smogu. Z wykształcenia fizyk, w ramach działalności w Polskim Alarmie Smogowym zajmuje się przede wszystkim popularyzacją wiedzy na temat wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie ludzkie.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa