Jesienne lato wszędzie

0 x-news / Agencja TVN  |   Fakty,Meteo  |   12 października 2018 06:39

Na najbliższe dni meteorolodzy prognozują słoneczną aurę. Temperatura będzie przekraczała 20 stopni Celsjusza, może dochodzić do 24 stopni.

W piątek rano wystąpią mgły. W ciągu dnia będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18  do 22 stopni Celsjusza. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Sobota jak piątek

Sobotni poranek także przyniesie lokalne mgły. W ciągu dnia będzie słonecznie. Temperatura maksymalna osiągnie od 19  do 24 stopni Celsjusza. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu.

Niedziela jak sobota

Niedzielna pogoda także nie zawiedzie: będzie słonecznie, tylko poranek znowu okaże się mglisty. Termometry wskażą od 17  do 24 stopni Celsjusza. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z  południowego wschodu.

Przypominamy, że na Instagramie i Facebookowym profilu MeteoFO umieszczamy Zdjęcie Dnia. Warto zaglądać:

Instagram: @faktyoswiecim

Facebook: @MeteoFO/

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa